5 tipů jak ochránit vlasy před slunečními paprsky

1

Sluníčko pálí o sto šest, osvěžení hledáme v bazénech, moři, koupalištích. Pokožku mažeme opalovacími přípravky, oči chráníme slunečními brýlemi, ale co vlasy? Na ty často zapomínáme. Na konci léta pak zděšeně zjišťujeme, že jsou zplihlé, roztřepené, vyšisované. Ani na vlasy bychom v létě neměli zapomínat a věnovat jim dostatečnou péči. Jen tak se vyhnete tomu, že jedinou možnou pomocí se pro ně stanou nůžky a my na nějaký čas přijdeme o svou hřívu.

Nechte si je zastřihnout

Před létem je ideální nechat si vlasy o kousek zkrátit nebo alespoň zastřihnout konečky. Pokud se pyšníte hustými vlasy, zauvažujte o letním sestřihu.

Připravte je na sluníčko

Sluneční paprsky vlasy vysušují, konečky se lámou, vlasy se třepí. Není tedy od věci na to myslet a dodat jim potřebné vitamíny, minerální látky a důležité aminokyseliny.

1b

Náš tip: Ještě není pozdě vyzkoušet Revitalon Forte!

Revitalon Forte obsahuje unikátní kombinaci vyváženého množství rostlinných extraktů, vitaminů, minerálních látek a důležitých aminokyselin, které působí uvnitř organizmu, vyživují vlasy přímo od kořínků a současně přispívají k udržení přirozeného stavu zdravých vlasů.

Brala som celý mesiac. Výnimočnú zmenu vlasov a ich štruktúry som nezaznamenala.
Po prvom týždni zvýšený rast nových vlasov. Za mesiac vlasy mierne podrástly, myslím, že trochu rýchlejšie než normálne. Vlasy vôbec nezhustly. Na nechtoch nebol pozorovaný žiadny vplyv, tie mám ale prirodzene kvalitné a pevné.

Pozitíva:

 • Mierna podpora rastu vlasov
 • Nedráždi žalúdok, pri braní s jedlom nie sú ťažké na strávenie.
 • Dobré doplnenie komplexných živín a vitamínov

Negatíva:

 • Nemá markantný vyplv na hustotu a pevnosť vlasov

Aminokyseliny jsou základními stavebními kameny „vlasové“ bílkoviny keratin, která utváří strukturu vlasů i nehtů a rozhoduje o jejich kvalitě. Významný vliv na kvalitu vlasů mají i další látky, jako např. biotin, selen a zinek, které přispívají ke zlepšení vzhledu a struktury oslabených vlasů a jejich růstu.

Revitalon užívám již druhý měsíc. Vlasy mi rostou rychleji než dříve a tolik se netřepí. Ačkoli už sluníčko často pálí, vlasy mám pořád stejně kvalitní. Nevysušují se a snad se ani nelámou. Za mě tedy Revitalon dostál tomu, co slibuje. Co také oceňuji, že stačí jen jedna tableta denně.

EXTRA SILNÁ RECEPTURA v každé kapsli – 18 účinných látek

 • aminokyseliny jsou základními stavebními kameny pro tvorbu bílkovin, které tvoří strukturu vlasů a nehtů
 • biotin přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky
 • měď přispívá k zachování přirozené barvy vlasů
 • zinek, selen, extrakt z přesličky pomáhají přispět ke zlepšení vzhledu a struktury vlasů, nehtů a pokožky
 • vitamin B6 se podílí na tvorbě aminokyseliny L-cysteinu
 • vitamin C je významný antioxidant, důležitý nejen pro imunitní systém, ale i pro tvorbu kolagenu, látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév
 • pivovarské kvasnice obsahují komplexní spektrum B-vitaminů
 • extrakt z kopřivy je doporučován užívat při problémech s vlasy

 Revitalon Forte mě celkem překvapil. Sice slibuje, že vlasy léto ustojí, moc jsem tomu ale nevěřila. I když svou pokožku namažu opalovacím krémem, stejně na ni paprsky působí. Takže jsem byla celkem překvapená, že ačkoli většinu dne trávím venku – ať svítí sluníčko nebo lije jako z konve, moje vlasy se drží. U nehtů změnu nepozoruji, vlasy to ale kompenzují. Rychleji rostou ( což tedy znamená častější návštěvu kadeřnice ), netřepí se a nelámou. A to je pro mě důležité.

Nezatěžujte vlasy

I když jste zvyklí si vlasy fénovat, žehlit, natáčet a jinak upravovat, v létě se snažte tyto úpravy minimalizovat. I fénování vlasy zatěžuje a vysušuje. Když už tedy není zbytí, zvolte kvalitní prostředky.

1a

Regenerace

Ta je velmi důležitá nejen pro vlasy. Ale když už je řeč o vlasech – alespoň jednou týdně byste jim měli dopřát zaslouženou péči.

Náš tip: Revalid NUTRI-REPAIR TREATMENT 150ml

Revalid® maska je intenzivní obnovující péče, obohacená výživnými látkami, jako jsou například pantenol (vitamin B5), alantoin, proteiny z pšenice a ovesný extrakt, které pronikají hluboko do vlasů.

Vlasy jsou příjemně hladké, jemné a​ snadněji rozčesatelné – za mě super 🙂

Revalid®obnovující maska posiluje poškozené vlasy, snižuje riziko lámání a zanechává vlasy hedvábně vláčné a hebké. Při pravidelném použivání zabraňuje krepatění a roztřepeným konečkům.

Revalid masku jsem před použitím neznala, o to víc jsem na ni byla zvědavá. Už po prvním použití jsem viděla drobný rozdíl. Po měsíci používání mohu říci toto: Maska nádherně voní, vlasy jsou po použití krásně lesklé a lépe se rozčesávají. Pozoruji také, že mi méně vypadávají a jsou silnější.

Po umytí vlasů šamponem Revalid® naneste na celou hlavu. Nechte působit asi 5–10 minut, poté důkladně opláchněte. Pro posílení vyživujícího a obnovujícího efektu použijte Revalid®obnovující masku dvakrát týdně nebo podle potřeby.

Maska Revalid prošla testem většího vzorku testerů. Většina z nich o masce před testováním neslyšela. Většina testujících se shodla na tom, že již po prvním použití lze pozorovat změnu. Vlasy jsou jemné a lépe se rozčesávají. Při pravidelném používání jsou účinky ještě výraznější. Vlasy méně vypadávají, jsou lesklé a zdravější. S klidným svědomím by ji doporučili svým kamarádům a známým.

Revalid NUTRI-REPAIR TREATMENT 150ml je určena pro všechny typy vlasů k dennímu používání. Výsledek je ještě výraznější, pokud spolu s ní používáte také šampon Revalid.

Po prvním použití bylo ihned znát, jak jsou vlasy jemnější. Na mé barvené vlasy, ale to nestačilo, je potřeba používat pravidelně, aby byl znát výsledek. Není ani potřeba dlouhého působení, jemnější vlasy byly znát i po nedodržení 5 minut.

Chraňte své vlasy

Když vyrážíte na sluníčko, nezapomínejte ani na pokrývku hlavy. Ochráníte tak nejen vlasy, ale také pokožku hlavy, která je náchylná ke spálení.