3 doplňky stravy, které podpoří Vaši snahu zhubnout

hubnuti

S novým rokem si většina z nás dává novoroční předsevzetí. Jedním z nejčastějších bývá touha změnit postavu, začít cvičit a zhubnout. Jak dosáhnout kýženého výsledku?

Nejdůležitější je pevná vůle a opravdu chtít

Nejprve se zamyslete nad tím, zda opravdu chcete zhubnout. Bez odhodlání a pevné vůle to totiž nejde. Zamyslete se také nad vaším životním stylem. Máte dostatek pohybu? Jíte zdravě a kvalitně?

Zdravý životní styl

Pravidelný pohyb, vyvážená strava, správný pitný režim a disciplína se stanou vašimi pomocníky. Ne vždy ale snaha vede k tolik očekávanému výsledku. Někdy to prostě nejde, ať se snažíme sebevíc. Pak vám na mysl přijdou pilulky.

pilulky acai

Na trhu jich je spoustu a není snadné vybrat ty pravé

Než se pro ně rozhodnete, poraďte se se svým lékařem, proč Vám nejde zhubnout. Na vině může být zdravotní problém a vy si určitě nechcete ničit zdraví.

Čtěte také: Nejčastější chyby při hubnutí

Dalším krokem by měla být návštěva výživového poradce. Při konzultaci možná odhalí, jakých chyb se dopouštíte a pomůže Vám se jich vyvarovat. Může Vás také změřit na profesionální váze. Dozvíte se tak, kolik procent Vašeho těla jsou svaly a kolik tuky. Při opakovaném měření dokáže ohlídat, zda a jak se tento poměr mění. Výživového poradce ale vybírejte pečlivě, ne každý je opravdovým odborníkem.

Když už ale opravdu vše selhalo nebo chcete to hubnutí podpořit, můžete vyzkoušet i různé doplňky stravy. Ideální jsou ty přírodní, které tolik nezatíží Váš organismus. Před jejich výběrem je fajn se poradit s lékařem, výživovým poradcem nebo alespoň v lékárně. Ne každý přípravek pro Vás je vhodný. Mají také nežádoucí vedlejší účinky, které Vám mohou pěkně zavařit.

Vyberte si ze široké nabídky doplňků stravy na hubnutí.

hubnuti centimetry

3 přípravky, které Vám mohou pomoci na cestě za vysněnou postavou

Acai Berry

Bobule z Amazonie – superpotravina, která vám s hubnutím dokáže pomoci. Obsahují velké množství vitamínů, stopových prvků, antioxidantů a fytonutrienty. Acai Berry nastartuje metabolismus a omezí chuť na sladké. Podporuje ale také imunitní systém, díky obsahu vlákniny upraví zažívání, snižuje cholesterol, dodá vám energii a váže na sebe škodliviny, které pak z těla lépe vyloučíte.

Garsin

Doplněk stravy Garsin se může pochlubit obsahem aktivních látek pro podporu metabolismu tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Obsahuje 8 přírodních látek, které nastartují váš metabolismus a spalování tuků, podpoří energetický výdej a hubnutí. Zároveň ovlivňují chuť k jídlu a vylučování vody z těla. Pro začátek užívejte 2-3 x denně jednu kapsli – nejlépe před jídlem. Při dlouhodobém užívání stačí 1 kapsle denně.

Zelená káva

Vy radši černou? Dejte šanci i té zelené! Jedná se o kávová zrna, která ještě neprošla pražením. Díky tomu v nich je zachován vysoký podíl kyseliny chlorogenové, která způsobuje pokles hladiny krevního cukru, v jehož důsledku tělo začne odbourávat tuky.

cviceni

Opakování je matka moudrosti

I když budete užívat některý z přípravků na hubnutí, rozhodně neočekávejte, že svá kila ztratíte přes noc. Vždyť i jejich získání nějakou dobu trvalo. Pořád platí základní pravidla.

Srovnejte si to v hlavě

Sami musíte chtít zhubnout, najít si motivaci, která Vás požene kupředu.

Dostatek pohybu

Hýbat se, hýbat se, hýbat se. Pravidlený pohyb je nezbytný.

zdrava strava

Vyvážená a pravidelná strava

Jezte méně a pravidelně. Zjistěte, co si vaše tělo žádá a co mu pomůže zbavit se přebytečných kil. Nejde dát univerzální radu, protože každý jsme jedinečný, a proto i hubnutí je individuální záležitost.

Trpělivost růže přináší

Hubnutí je běh na dlouhou trať. A je to tak správně. Když zhubnete rychle, kila se brzy vrátí a mnohdy jich je ještě víc. Buďte tedy trpěliví!