Pan Pilulka testuje: Glov odličovací rukavice

woman-3190852_1280

Každá žena, která se chce líbit a používá dekoriativní kosmetiku zároveň řeší, jak se co nejúčinněji – a zároveň co nejjednodušeji – odlíčit. „Jaký přípravek je pro mě ten nejlepší?“, klade si otázku. A když se líčíte na dovolené, místa v zavazadle je poskrovnu. Testování jsme tedy podrobili produkt, který by všechny tyto otázky měl vyřešit – odličovací rukavici Glov.

Odličovací rukavice Glov Party Pink

1Odličovací rukavice GLOV Comfort je vhodná pro každodenní používání nejen v domácím prostředí. Díky čtyřem rohům dokonale odlíčí oblasti očí, krku a celého obličeje. Doporučená doba používání rukavice jsou 3 měsíce. Po každém použití rukavici vyždímejte v mýdlové vodě.

Odličovací rukavice GLOV je produkt, který nám všem ženám velice usnadní práci při odličování. Tento produkt doporučujeme ženám, které si potrpí na dokonalé očištění pleti od make-upu nebo pleťové masky, a to vše bez použití chemie. ANO! Bude vám pouze stačit naše úžasná odličovací rukavice GLOV a voda.Tajemství tkví v mikro technologii. Elektrostatické vlastnosti působí jako magnet na nečistoty pleti. Pokožka po použití zůstává dokonale čistá. Glov je ideální pro všechny typy pleti a to dokonce i pro tu nejcitlivější pokožku. Dermatologické testy potvrdily ve 100% její antialergičnost. Glov posiluje přirozenou hydrolipidovou bariéru.

bdr

Jak hodnotíme  testování odličovací rukavice Glov?

Na tuto rukavici jsem byla velmi zvědavá. Přeci jen – je opravdu reálné odlíčit se jen za použití vody? Opravdu nepotřebuji odličovací pleťovou vodu, krém, …?

Klady a zápory

  • + První, co mě překvapilo a zároveň potěšilo, bylo balení. Rukavice je zabalena v otevíratelném plastovém obalu, jak jsem čekala, ale toto balení je navíc uloženo v papírovém obalu, které opravdu potěší.
  •  + Po rozbalení jsem zjistila, že rukavice je opravdu měkkoučká a příjemná.
  • + Její velikost je akorát na ruku.
  • + Tvar umožní odlíčení na všech potřebných místech.
  • + Postačí Vám jedna rukavice a odlíčíte okolí očí, obličej, krk,…
  • + K odlíčení opravdu postačí jen rukavice a voda ( vyjma voděodolného líčení samozřejmě). Rukavici namočíte v teplé vodě (ano doporučuji teplou vodu, odlíčení s ní bylo jednodušší), na chvilku přitisknete na make-up a pak jednoduše setřete.
  • + Jednoduchá údržba – stačí vyprat v mýdlové vodě.
  • + Odpadá nutnost nakupovat odličovací tampony, krémy,…; eliminiace odpadového materiálu.
  • Vyšší cena
  • Životnost tři měsíce – u produktu za takovou cenu bych uvítala o něco delší životnost. Možná mě ale rukavice překvapí a vydrží déle, než ty 3 avizované měsíce.

Rukavice tedy prošla naším testem překvapivě dobře. Na micelární vodu sice nemá, na běžné odlíčení a cestování je však více než vyhovující.

Jak vlastně hydro odličovací rukavice funguje? 

Tajemství je ve vláknech! Kouzlo odličovací rukavice je ve vláknech, ze kterých je GLOV vyrobena. Tato vlákna jsou 100 tenčí než lidský vlas, mají hvězdicovitý tvar a elektrostatické vlastnosti. Díky nim pracují po namočení do vody jako magnet a «nachytají» na sebe veškerý make-up.

Rukavici stačí namočit do studené nebo teplé vody, odlíčit makeup, vyprat mýdlem a pověsit v koupelně! Tady vidíte rozdíl mezi vlákny hydro odličovací rukavice a vlákny bavlněnými. Hydro odličovací rukavice GLOV – nejšetrnější a nejjednodušší odlíčení na světe.