ARTERIN – cholesterol pod kontrolou přírodní cestou

Arterin-pilulka1

Věděli jste o tom, že každý druhý dospělý má zvýšenou hladinu cholesterolu? Ta sice člověka nebolí, ale vede k zužování cév a zvyšuje riziko srdečně-cévních onemocnění. Naštěstí existují látky, které pomáhají udržovat cholesterol pod kontrolou. Jednou z nich je výtažek z červené rýže, který tvoří hlavní složku doplňku stravy Arterin.

Cholesterol je látka tukové povahy, která je přirozenou součástí buněk lidského těla. Náš organismus si ho v játrech tvoří sám, ale zároveň se do našeho organismu se dostává ze živočišných zdrojů. Cholesterol je nezbytný při tvorbě hormonů, buněčných membrán, vitamínu D a žluče, která napomáhá trávení tuků. Je také zásadní součástí mozkových buněk. Je zřejmé, že bez cholesterolu by naše tělo nefungovalo, ale všeho moc škodí.

Celkový cholesterol se dělí na dva základní typy: LDL (často označovaný jako špatný cholesterol) a HDL (dobrý cholesterol). LDL transportuje tuky z jater do periferních tkání a do cévních stěn, kde se za určitých podmínek usazuje a zužuje je. HDL transportuje tuky z cév do jater k dalšímu zpracování.

Znáte hladinu svého cholesterolu?

Zvýšená hladina cholesterolu nebolí a člověk dlouho netuší, že v jeho těle není něco v pořádku. Přitom při zvýšené hladině cholesterolu se tuk pomalu usazuje na stěnách cév, které se zužují a vzniká tak riziko vzniku aterosklerózy a dalších komplikací, jako jsou cévní mozkové příhody nebo nemoci srdce. Je proto dobré mít svůj cholesterol pod kontrolou a pravidelně si hladinu cholesterolu kontrolovat. Hodnoty cholesterolu lze zjistit pomocí jednoduchého krevního testu.

Prevence a následná léčba

arterin_120tbl_left (1)

Při zvýšených hodnotách cholesterolu v krvi je velmi dobré zahájit režimová opatření (úprava jídelníčku, zdravá strava, pravidelný pohyb, snížení váhy a omezení rizikových faktorů, jako jsou kouření a konzumace alkoholu). Velmi dobrých výsledků dosahuje klinicky ověřený produkt Arterin.

Arterin obsahuje 10 mg monakolinu-K z červené fermentované rýže, která se již po staletí využívá v čínské medicíně. Produkt Arterin je z přírodních zdrojů, nemá tedy žádné vedlejší účinky a je vhodný i pro pacienty, kteří jsou intolerantní na klasické léky na snížení cholesterolu (statiny). Je vhodný i pro preventivní užívání, zvláště když jsou v rodině genetické predispozice. Užívání produktu Arterin je navíc velmi jednoduché, stačí užívat pouze jednu tabletu denně a výsledky se v krevních testech projeví už po dvou měsících užívání.

Více informací najdete na: www.arterin.cz