Až 8 týdnů bez epilace? Ano!

Nezáleží na tom, kolik je vám let, kde bydlíte, ani čím se živíte. Všechny máme něco společného. Každý den toužíme vypadat skvěle, cítit se skvěle.  A k tomu patří dokonale hladká pokožka. Jak toho ale dosáhnout? Moderní doba s sebou naštěstí přináší nová řešení – systém Philips Lumea, č. 1 IPL řešení v Evropě, jehož účinek byl klinicky ověřen.

philips_lumea

Slyšíte o IPL poprvé? Nevadí, pojďme se na to, jak funguje, podívat trochu blíže. IPL neboli Intenzivní pulzní světlo vychází z technologie využívané v profesionálních salonech krásy, kde se prosazuje posledních 15 let. Philips tuto technologii přizpůsobil a ve spolupráci s předními dermatology vyvinul systém Lumea. Díky němu má nyní každá žena možnost aplikace IPL v pohodlí svého domova doslova na dosah ruky.

Philips Lumea vysílá do lůžka chloupků jemný puls světla. Ten je uvnitř lůžka přeměněn na teplo, které má přirozenou tendenci tlumit růst chloupků. Lůžko chloupku tím samovolně přechází do klidové fáze – jedné ze tří fází růstového cyklu. Chloupek, který z lůžka vyrůstal, se uvolní a sám bezbolestně vypadne. Dokud lůžko chloupku zůstává v klidové fázi, nový chloupek neroste. K tomu stačí jednou za až 8 týdnů zopakovat aplikaci IPL. Klinické studie navíc potvrzují, že po prvních 4 – 5 ošetřeních, vždy s odstupem dvou týdnů, dochází až 75% omezení růstu chloupků trvající celé měsíce.  Konečně tak můžete doma zažít pocit stejně hladké pokožky jako po návštěvě profesionálního kosmetického salonu.

O tom, že Philips Lumea funguje, že její použití nebolí a efekt vydrží klidně až 8 týdnů, se přesvědčila osobně i česká herečka Jitka Schneiderová. Podívejte se samy – Jitka Schneiderová – Dlouhotrvající hladké oholení s Philips Lumea

Stále ještě váháte? Ruku na srdce, jak je na tom v porovnání vaše holítko? To umí být pěkně nenasytné. Pravidelně vyžaduje dokupování žiletek, a když už jste v tom vezmete mu i holicí pěnu a pro vás krém na zklidnění vysušené a podrážděné pokožky. Philips Lumea nevyžaduje žádnou speciální údržbu ani žádné dodatečné výdaje a na rozdíl od holicích strojků a depilačních krémů vaši pokožku nevysuší.

Philips Lumea již nic nebrání tomu v pohodlí domova dosáhnout stejně hladké pokožky jako při návštěvě specializovaného dermatologického centra. To vše s výdrží až 8 týdnů.

Více informací na  www.philips.cz/lumea