BEBA COMFORT 2 HM-O, první a jediná kojenecká výživa s revolučním složením po vzoru mateřského mléka

První a jediná1 kojenecká výživa s oligosacharidy 2´FL po vzoru mateřského mléka BEBA COMFORT je revolucí v dětské výživě. Proč je pro Vaše děťátko nová BEBA tak jedinečná?

Společnost Nestlé dodnes pokračuje v myšlence svého zakladatele Henri Nestlé “Pomáhat maminkám a dětem”.  Mateřské mléko je nejlepší výživou pro miminka a Nestlé si klade za cíl, se mu co nejvíce přiblížit. Proto se již 60 let věnuje výzkumu mateřského mléka.

Vědečtí experti Nestlé se dlouhodobě zaměřují na jednu z nejdůležitějších složek mateřského mléka – bílkovinu. V posledních 30 letech se věnovali především výzkumu oligosacharidů HMO („Human milk oligosaccharides), z nich nejpočetnější složkou mateřského mléka je struktura 2´FL.

Nyní jako první výrobce kojenecké výživy vstoupilo Nestlé na trh s mléčnou výživou vyvinutou po vzoru mateřského mléka BEBA COMFORT se strukturami oligosacharidů 2´FL.

Co všechno nová prémiová kojenecká mléčná výživa obsahuje? Prospěšnou a klinicky ověřenou2 kombinaci látek pro Vaše děťátko:

  • 2´FL (2 fukosyllaktosa) oligosacharid strukturou podobný těm v mateřském mléce.
  • OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.
  • L.reuteri – bakterie, které se nachází ve střevní mikroflóře
  • Vitamíny a minerály pro zdravý růst3 a podporu imunity dítěte4

Prémiová řada kojeneckých výživ je díky 100% recyklovatelné plechovce dobře chráněna před vzduchem a vlhkostí. Odměrka je uložená v odděleném prostoru plechovky. A tím je zajištěno hygienické řešení. Průhledné víčko napomáhá k vidění, kolik prášku v plechovce stále zbývá. A navíc se dá již prázdná plechovka použít např. jako dóza v kuchyni.