Běháte, cvičíte, jezdíte na kole? Potřebujete enzymy!

enzymy siluety

Pokud takto aktivně sportujete, jste to právě vy, kteří byste měli řešit efektivní a rychlou regeneraci.

Ano, ke sportu přirozeně patří svalová únava, pohmoždění a lokální mikro záněty. Když ale bez sportu nemůžete být, pomůžou vám enzymy, které vás opět velmi rychle postaví na nohy!

Bez kvalitní regenerace nemá sport smysl!

Ať už sportujete jakkoliv, určitě jste se setkali se stavem, kdy jste to prostě se sportem přehnali.

Intenzivně jste sportovali, až jste si namohli svaly či klouby. Bolest se v takovýchto případech stupňuje a znemožňuje vám, abyste i nadále sportovali. Díky tomu se omezujete ve sportovních aktivitách a nejen, že vám sport chybí, ale i vaše forma začíná klesat. Začínáte přemýšlet, jak se zase dostat do formy? Enzymy jsou to pravé řešení pro vás, pomohou vám nevypadnout z vašeho každodenního sportovního rytmu.

Jak podpořit regeneraci svalstva či kloubů?

Právě díky zmíněným enzymům. Enzymatické kúry byly vždy velice složitou a nákladnou záležitostí, ale to dnes už tak docela neplatí. Současná věda pokročila natolik, že se právě proces získávání pro lidský organismus prospěšných enzymů převrátil úplně naruby. Obrovskou výhodou nových moderních fungálních enzymů vyráběných fermentační technologií, je jejich odolnost proti kyselému prostředí žaludku, kdy díky tomu dochází k lepšímu vstřebávání do organismu a jsou tedy lépe využitelné pro naše tělo.

Vyberte si správně!

Přípravků s obsahem moderně vyráběných enzymů je v lékárnách či na internetu velmi málo. Nově můžete zakoupit v lékárnách či na internetu unikátní novinku, doplněk stravy Enzymax R, který nabízí kombinaci moderních fungálních enzymů doplněnou i o aktivní účinné látky jako je např. extrakt ženšene, který nám pomůže v celkové rekonvalescenci. Pro maximální efekt stačí užívat pouze 2 tablety denně.

1482334484-image2