Brusinky v boji proti zánětům močových cest

blog_banner_brusinky

Záněty močových cest jsou velmi nepříjemnou zdravotní komplikací, která trápí především ženy, díky odlišné anatomické stavbě močového ústrojí. Nezřídka se opakovaně vrací, přičemž nejrizikovější období v roce pro jejich výskyt je léto a podzim.

V létě je příčina zejména časté střídání teplot, ochlazení těla ve studené vodě na koupališti, klimatizace v letadlech apod. Nejčastějšími původci onemocnění jsou bakterie Escherichia coli, která se dostane z konečníku do močové trubice a dále do močového měchýře. Příznaky zánětu jsou zejména nutkavost k močení, i když je močový měchýř prázdný, bolest v podbřišku, časté močení doprovázené pálením či bolestí a v horším případě i krev v moči. Ta když se objeví, je už nutné v každém případě navštívit co nejdříve lékaře. Pokud je zánět v počátečním stádiu, může podpořit močové ústrojí přírodními preparáty, konkrétně brusinkami, které mají antiadhezní působení, odlupují bakterie ze sliznic močového měchýře a urychlují očištění této oblasti.

Brusinky obsahují aktivní látky proantokyanidy (PAC), které pokryjí sliznice orgánů tenkým ochranným filmem a zabraňují tak usazování bakterií na jejich stěnách. Protože se bakterie nemohou usadit a množit, nemohou ani způsobovat záněty a jsou odplaveny pryč těla s močí.

100% přírodní produkt BRUSLINKY od české společnosti TEREZIA COMPANY obsahuje pravé brusnice brusinky (Vaccinium vitis-idaea). Produkt je bez lepku a je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Při akutních obtížích pak doporučujeme užívat BRUSLINKY + BYLINKY Akut, které obsahují navíc byliny truskavec ptačí, který rovněž pomáhá snižovat počet škodlivých bakterií na stěnách močových cest, medvědici lékařskou, která podporuje normální funkci močového měchýře, dále zlatobýl obecný a navíc ještě D-manózu.
1462543598-60-brus378779_Front.pdf