Bylinky z přírody pomáhají proti rýmě, kašli i nachlazení

dr weis proti ryme kasli (1)

Příroda byla vždycky mocná léčitelka. Uvědomoval si to také Karl Weiss, lidový léčitel z úpatí
švýcarských Alp, který vsadil na sílu tamějších bylin. Produkty Dr. Weiss dnes pomáhají s potížemi, které trápí téměř každého z nás – rýma, kašel a nachlazení.


Rýma umí potrápit

rymastopRýma zasahuje nosní sliznici. Projevuje se pocitem plného nosu a kýcháním. Nejčastějším původcem rýmy jsou cizí organismy, které při nádechu pronikají do nosu a usazují se na jeho sliznici. Rýmě vydatně přispívá také oslabení organismu při prochlazení. Na vzniku rýmy se mohou podílet i další látky, se kterými přicházíte denně do styku – peří, prach, zvířecí srst nebo roztoči.
Na rýmu je účinný RymaSTOP® Dr. Weiss, který je vyráběný podle původní švýcarské receptury.
Obsahuje unikátní kombinaci 10 standardizovaných bylinných extraktů HERBALMEDIC TM , extrakt z boswellie a kyselinu hyaluronovou.

Tento zdravotnický prostředek poskytuje okamžitou úlevu od ucpaného nosu, šetrně čistí, regeneruje a zvlhčuje nosní sliznici. Díky obsahu přírodních účinných látek je možnost přípravek využívat dlouhodobě a bez obav z vedlejších nežádoucích účinků. Veškeré přírodní látky jsou navíc v bezpečných koncentracích, a proto nepředstavují riziko alergické reakce!

Kašel obtěžuje všechny

V chladných měsících nás často vedle rýmy trápí i kašel. Kašel bývá součástí většiny respiračních chorob, ale může být příznakem i jiných obtíží. Nejčastější příčinou kašle je nachlazení, které následně omezuje dýchání, způsobuje zahlenění a bolest v krku.
Na tyto potíže výborně zabírá oblíbený STOPKAŠEL Medical sirup Dr. Weiss®.

Tento zdravotnický prostředek obsahuje unikátní kombinaci účinných bylinných extraktů s násobným efektem 5 bylin, které zklidňují podrážděný krk, ulevují při kašli a omezují tvorbu hlenu.

stopkašel med

Speciálně pro děti už od 1 roku byl vyvinut doplněk stravy STOPKAŠEL Dr. Weiss® PRO DĚTI s
extrakty z jitrocele, bazalky, mateřídoušky, šípku a slézu. Jako jediný bylinný přípravek obsahuje také beta-glukany a selen pro podporu imunitního systému dětí, takže působí rychleji a účinněji.

Pokud preferujete přípravky ve formě pastilek, pak vyzkoušejte Herbalmed® pastilky Dr. Weiss s nejsilnějším přírodním složením alpských bylin vyráběných původní receptury ve Švýcarsku.
Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace více než 20
extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C. Pastilky jsou k dostání v šesti variantách, mimo jiné i ve variantě bez cukru.

herbal1

Psí sádlo z bylin a včelího vosku

psí sádloNa kašel a průdušky funguje také tradiční zdravotnický prostředek PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss®. Zakoupíte ho v lékárnách a se psy nemá nic společného, snad jen ten název. Konzistence masti s extrakty z 10 léčivých bylin je na bázi včelího vosku, jenž věrně kopíruje funkci a účinek původního živočišného sádla.

Eukalyptová silice rozpouští tuhé hleny a uvolňuje ucpaný nos, tymiánová silice usnadňuje vykašlávání usazeného hlenu z dýchacích cest a usnadňuje dýchání. Psí sádlo se tradičně
maže na hruď a záda, ale je možné aplikovat menší množství také pod nos a do oblasti spánků. PSÍ SÁDLO Dr. Weiss obsahuje rovněž hydratační přísady, které dokonale pečují o jakoukoli pokožku.

Horká novinka – bylinný hot drink

hot drinkNejlepší, co během nachlazení můžete udělat, je lehnout do postele a nechat organismus pořádně odpočinout a zregenerovat. V lékárnách je také k dostání Herbalmed® Hot drink Dr. Weiss – přírodní, silný a účinný rozpustný nápoj s unikátní kombinací 20 extraktů z léčivých bylin (např. mateřídouška, tymián, eukalyptus a další), které jsou známé svým blahodárným účinkem při kašli, rýmě a nachlazení.

Díky přírodnímu složení je Herbalmed® Hot drink Dr. Weiss vhodný také pro těhotné a
kojící ženy a děti již od 3 let.

StopbacilZnovu plni sil a elánu

Pro snadnější rekonvalescenci má Dr. Weiss připraven bylinný přípravek a doplněk stravy STOPBACIL, který obsahuje unikátní složení 10 rostlinných extraktů s komplexním účinkem. Ulevuje při kašli a škrábání v krku (sléz maurský, bez černý), povzbuzuje organizmus při únavě a vyčerpání (ženšen, schizandra), posiluje imunitu a urychluje rekonvalescenci (echinacea).