Čaj a nuda? Zapomeňte! Samurai shot vás nakopne do akce!

IMG_0231

Čaj si za poslední roky vydobyl své místo na výsluní stejně jako káva a dnes již nejsou výjimkou ani čajové festivaly nebo nabídka koktejlů z čaje. A co více, čaj se dnes již objevuje také v učebních osnovách pro budoucí baristy. Zapomeňte na nudu a zarytá klišé, že čaj patří do postele k teploměru nebo vychlazený v létě pro děti. Čaj v podání Samurai shot patří do každé rodiny, kde je potřeba energie a potěšit chuťové buňky!

Samurai shot je čistě přírodní energetický drink v mnoha příchutích a oblíbí si jej jak ti, co si rádi osladí život, tak třeba i diabetici nebo milovníci zdravého životního stylu. Samurai shot je totiž alternativou k běžným energy drinkům, které jsou velmi populární, ale také velmi nezdravé.

Čajový kofein působí na tělo mnohem kvalitněji. Však také energetizující účinky čaje jsou známy již stovky let. Například v čajové kultuře Ruska nebo blízkovýchodních zemí se tradičně pije silný výluh z černého čaje, který se dodatečně ředí horkou vodou a doslazuje. Čaj má také blahodárné účinky na kvalitní trávení, a proto je doporučeno ho užívat po těžkém jídle.

Čajový „nakopávač“ Samurai shot si můžete užít mnoha v příchutích, a to jak v podobě panáka, nebo třeba v alko i nealko koktejlu. Pro chladnější večery se bude jistě hodit Samurai shot Masala spicy, který v sobě ukrývá směs bylin dle starých indických receptur. Dopřát si Masalu spicy můžete rovněž jako panáka, nebo svařit s mlékem, což výborně prohřeje celé tělo.

Samurai shot Sweet Flower potěší zejména ženy a milovníky sladších chutí, zato dnes již klasiky Bitter Green nebo Pure Dark vás překvapí svou říznou, jemně hořkou chutí, která skvěle doplní i řadu koktejlů.

Kmotr Masaly Marek Dědík připíjel ke druhým narozeninám Samurai shot jak jinak než Masalou spicy

Novinka – Samurai shot v plechovce

„Navazujeme na předchozí plechovku Matcha Gun Powder, která vzbudila velký zájem, proto jsme se rozhodli navázat a přicházíme s Maté Green. Plechovka je pohodlná na cesty a zejména v případě Matchy se jednalo o dva a půl krát silnější drink než klasické energy drinky, což si řada zákazníků moc pochvalovala. Nicméně nynější plechovka je určena širší veřejnosti, tedy je nápoj o něco méně silný, snížili jsme i cenu a vyladili jsme design s Matěm Mišíkem, autorem veškerého našeho designu,“ říkají autoři energetického čaje Martin Solnička a Jaromír Horák. Nápoj je vyroben z byliny yerba mate.

 Kde zákazníci seženou nejen plechovku a všechny chutě Samurai shot?

Primárně je to zejména v sídle Samurai shot, který je zároveň barem i výdejnou e-shopu, a to v Holešovicích, kam vás zveme na panáka a klidně přijeďte autem!

Tip Samurai shot:

Vyzkoušejte jeden z nejpopulárnějších nápojů v českých čajovnách. Jmenuje se Masala. V překladu to znamená „směs“. Pochází z Indie a je to kombinace několika koření. Smícháte dohromady kardamom, skořici, bílý pepř, chilli, zázvor a černý čaj. Tento základ povaříte v 1/3 horké vody asi 10 minut. Potom dolejete mléko a počkáte do bodu varu. Následně dosladíte dle libosti. Přidat můžete i kapku alkoholu. Vznikne vám skvělý zahřívací, energetizující nápoj.

No a pokud nemáte čas na míchání koření, navštivte www.samuraishot.cz, kde zakoupíte hotovou směs, nebo přijďte přímo do obchůdku s barem Samurai shot v Holešovicích (kousek od stanice metra), kde můžete ochutnat všechny chutě Samurai shot a třeba se potkat i s pány Martinem a Jaromírem, kteří Samurai shot stvořili.