Canpol babies pomáhá maminkám nejen po porodu

Znáte výrobky Canpol babies? Značka pečuje o těhotné maminky, ale také o ženy po porodu. V sortimentu najdete nejen praktické výrobky pro období šestinedělí, ale také pomocníky pro zvýšení laktace, kojenecké lahvičky, dudlíky, hrníčky a velký výběr nádherných hraček. Pojďte dnes s námi probrouzdat celý sortiment této značky s tradicí.

Co s sebou do porodnice

Balení do porodnice nenechávejte na poslední chvilku a porodní tašku si nachystejte raději dopředu – ideálně 4 – 6 týdnů před termínem. Určitě už víte, že si musíte nachystat základní hygienické potřeby, ale také pohodlnou obuv, kapesníky, gel z dubové kúry (na poraněnou hráz) či drobnou svačinku a neslazené pití.

Nezapomínejte ani na další důležité pomůcky. Po narození miminka můžete vsadit na multifunkční poporodní kalhotky, které jsou prodyšné a bezešvé, tudíž nikde netlačí a drží dobře poporodní vložky. Kalhotky jsou baleny po 2 kusech a můžete je kdykoliv přeprat a použít znovu. Můžete však využít také jednorázové kalhotky po porodu.

Nezbytností jsou také poporodní vložky Canpol babies – tělo se hned po porodu čistí a klasické vložky mnohokrát nestačí tyto „očistky“ absorbovat. V nabídce značky najdete také noční vložky, které mají široce profilovaný tvar a jsou vysoce absorpční.

Canpol babies nabízí také vložky do podprsenky, které jsou prodyšné, mají více vrstev, jsou vysoce absorpční a velmi pohodlné. Velmi příjemná je varianta s Aloe Vera, která působí antibakteriálně a urychlí hojení citlivých bradavek.

Úspěšný začátek mateřství s Canpol babies

Kojení je nádherná věc, není však samozřejmostí a může jej doprovázet všelijaké problémy – miminko se nemusí umět přisát, bradavky pouze ožužlává, pláče nebo křičí, protože mléčko neteče. A maminka zažívá stres nebo také bolest. Zahoďte ale veškeré obavy, protože vše se dá časem zvládnout. Od bolavých a popraskaných bradavek vám načas pomůžou chrániče bradavek Canpol babies z měkkého silikonu, který nemění chuť mléka a pro miminko je příjemný.

Pokud se potýkáte s nízkou laktací (tvorbou mléka), můžete investovat do kvalitní odsávačky – nová elektrická odsávačka mateřského mléka EasyNatural od Canpol babies krásně imituje dvoufázový rytmus sání miminka, má až 9 stupňů regulace síly a silikonová masážní vložka jemňoučce masíruje prs a zajistí důkladné odsátí mléka.

Pečujeme o miminka

V sortimentu značky Canpol babies najdete také vše pro koupání a péči o děťátka – jemné hřebínky, sadu prvních kartáčků, protiskluzové podložky, teploměry do vany, osušky s kapucí, nůžtičky na nehty či přebalovací podložky. Nedílnou součástí je také první nádobí pro děti, lžičky či sportovní hrníčky. Třešinkou na dortu je pak obrovský výběr plyšových a edukativních hraček.

Chcete vědět více informací o značce Canpol babies? Zajímají vás novinky, soutěže a akce? Navštivte nás na Facebooku nebo Instagramu.

Značka Canpol babies doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující.

O značce:

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 25 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.