CHLAD A TEPLO: ÚČINNÉ, PŘIROZENÉ A BEZPEČNÉ ŘEŠENÍ ÚLEVY OD BOLESTI

3m 1

Aplikace chladu a tepla je ve zdravotnictví používána k urychlení hojení, obnově tkání a rychlé úlevě od bolesti v případě úrazu. Pro běžné každodenní užití se doporučuje používat chladivé nebo hřejivé gelové obklady, vyrobené z kvalitní a bezpečných materiálů.

TERAPEUTICKÁ SÍLA CHLADU

Aplikace chladu je přirozeným prostředkem úlevy od bolesti. Zužuje cévy v pokožce, stahuje měkké tkáně a zmírňuje tak otoky a zánět. Navíc po odstranění studeného obkladu dochází ke zrychlení krevního oběhu a regeneraci postižené části těla. Přírodní terapeutická síla chladu se doporučuje při komplikacích, jako je: podvrtnutí a vykloubení, otoky, natažené svaly, bolest zubů, bolesti hlavy a migrénu, pohmožděniny a otoky či bodnutí hmyzem.

3m 23m 33m 4

TERAPEUTICKÁ SÍLA TEPLA

Aplikace tepla naopak způsobuje rozšíření cév a zvýšení průtoku krve. To umožňuje účinnější výživu postižené oblasti a přispívá tak k odstraňování toxinů. Teplo uvolňuje svalové napětí a zmírňuje pocit bolesti. Přírodní terapeutická síla tepla se proto doporučuje při projevech: revmatismu a artritidě, bolestech krčních a šíjových svalů, bolesti zad, bolesti kloubů, menstruační bolesti a bolesti břicha či svalovém napětí.

3m1 3m2 3m3

NEXCARETM COLDHOTTM

3m4

Gelové polštářky Nexcare™ ColdHot™ jsou navrženy tak, aby přírodní terapeutická síla tepla nebo chladu působila přímo v místě bolesti a zmírnila tak otok nebo urychlila léčení menších zranění. Samostatně nebo jako doplněk k ostatním ošetřením jsou produkty Nexcare™ ColdHot™ vhodnou nelékovou formou úlevy od bolestí, které jsou součástí našeho každodenního života.  Jsou vysoce bezpečné, netoxické a vhodné pro celou rodinu. Drží teplo i chlad po dlouho dobu a jsou určeny k opakované použití. Jsou z vysoce kvalitních materiálů a obsahují 99% 99 % aktivních složek.