Chraňte své klouby! Prozradíme vám osvědčený recept!

^EC6E9DDB527D6B11DA10D677A57F279C922C7FE1C8DA13E289^pimgpsh_fullsize_distrŽivot bez dobře fungujících kloubů je pro nás nepředstavitelný. V našem těle se jich nachází více než dvě stovky a stejně jako ostatní orgány, i klouby může postihnout celá řada problémů, protože jsou denně vystaveny zatěžkávací zkoušce.

Snížená pohyblivost a citlivost kloubů. Tyto příznaky nepostihují jen seniory a lidi středního věku, ale také dospívající mládež, aktivní sportovce a dokonce i děti. Jak se tedy účinně bránit? Aby bylo možné předejít různým zdravotním komplikacím, je třeba pamatovat na své klouby každý den. To ony vám umožňují plynulý pohyb, bez něhož by byl váš život jen přežíváním.

Pestrá strava a přiměřený pohyb

Kloubům je potřeba dodat kvalitní bílkovinu a „zdravé“ tuky s obsahem nenasycených mastných kyselin OMEGA 3. Ideálním zdrojem jsou ryby. Důležité jsou také potraviny s obsahem vápníku a hořčíku. Obohaťte si proto jídelníček o jogurty a luštěniny.

Bez pravidelného pohybu to nepůjde. Provádějte jakoukoliv aktivitu, kde je zaručený aktivní pohyb kloubů. Výběrem vhodného sportu se navíc vyvarujete nadváze, která kloubům rozhodně neprospívá. Pečlivě také dbejte na vhodnou obuv tlumící nárazy a vyhovující vaší aktuální činnosti.

Vincenz Priessnitz věděl, co prospívá kloubům

Na trhu se v poslední době objevila řada produktů, nabízejících účinné látky pro péči o klouby. Jak ovšem vybrat ten nejlepší? Odpověď je jednoduchá. Stačí se pouze zaměřit na složení zvoleného přípravku. Rozhodně stojí za to vyzkoušet  Priessnitz® Péči o klouby,  tří měsíční kloubní výživu, která vychází z tradičních receptur doplněných o nejnovější vědecké poznatky.1478082181-20160902113948886902

Tento doplněk stravy totiž obsahuje tři, zákazníky žádané typy kolagenů. Kromě hydrolyzovaných kolagenů typu I a II je tato speciální péče rovněž obohacena o kolagen nativní, který si zachovává svou přírodní podobu. Neméně důležitou látkou v přípravku je také extrakt z boswellie – jedinečné rostliny rostoucí v Indii, severní Africe a na Středním východě, přispívající k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů a příznivě působící i při zvýšené zátěži kloubů, svalů a kostí.

Celodenní péči o vaše klouby Vám zajistí pouze 1 tableta denně!

Dopřejte svým kloubům péči, kterou si zaslouží!

 obr 3