Čisté rty bez puchýřků

Zdravá a krásná ústa jsou tou nejlepší vizitkou. Úsměv má doslova zázračnou moc a sluší každému z nás! Co dělat, když se každý úsměv, každý pohyb našich rtů pojí s bolestí? Prozradíme Vám účinný produkt, který vám pomůže vyzrát na nepříjemné a bolestivé puchýřky na rtech.

Řeč je o nepříjemných puchýřcích na rtu. Víte, že se jedná o jedno z vůbec nejčastějších virových onemocnění?

Bolest, svědění a pálení jsou hlavní obtíže, které s sebou toto nepříjemné, puchýřnaté onemocnění, způsobené virem HSV-1, přináší. Bohužel se jedná o snadno přenosné onemocnění – obsah puchýřku je vysoce infekční a lehce se jím dá infekce přenést (např. polibkem, dotekem, použitými předměty – sklenice, ručník apod).

Co způsobuje puchýřky na rtu?

Psycholog Grossbart je přesvědčený, že stres, ať už emocionální nebo fyzický, podobně také hormonální nerovnováha, nebo nadměrné sluneční záření negativně ovlivňují náš imunitní systém a zanechávají tělu otevřenou cestu pro aktivaci viru, kterým jsme se dost možná nevědomě nakazili ve více či méně vzdálené minulosti.

Herpetické viry, které puchýřky na rtu způsobují, se vyskytují až u 85 % naší populace. Přibližně 20 % osob jimi trpí opakovaně. Pokud již infekce jednou do těla pronikne, zůstává v nás celý život. U někoho se nemusí projevit vůbec, u jiného způsobuje značné a opakované obtíže.

herpenormPro INTENZIVNÍ a cílenou péči o rty je HerpeNorm™.

Nepříjemné obtíže, jako je bolest, pálení, bodání a pocity napětí, zastavte co nejdříve! Kanadský Herpenorm™ můžete začít užívat v jakékoliv fázi (ovšem čím dříve, s užíváním začnete, tím lépe), užívat je možné v době těsně před, nebo v průběhu výsevu. Užívání je možné i v době, kdy žádné obtíže nepociťujete.

HerpeNorm™ je sofistikovaný doplněk určený pro vnitřní užívání. Výhodou je, že se infekčního puchýřku nemusíme vůbec dotýkat. Určitě doporučujeme vyzkoušet, budete překvapeni rychlým a efektivním nástupem účinku!

Malé kapsle s velkým účinkem!

  • začněte s užíváním HerpeNorm™ co nejdříve!
  • komfortní kapsle pro vnitřní užívání – puchýřku se nemusíte dotýkat!
  • jednoduché dávkování 2x denně 1 kapsle
  • unikátní kombinace L-lysinu a zinku
  • aktivní L-lysin inhibuje arginin
  • aktivní zinek podporuje správnou funkci imunitního systému
  • Bez barviv a nežádoucích aditiv, neobsahuje lepek

Zajímavá historie objevu receptury Herpenorm

Herpenorm™ patří do rodiny přípravků, které se prodávají pod kanadskou značkou Barny’s. Pro Barny’s ho vyvinul belgický profesor Guy Van Elsacker a od roku 2008, kdy byl Herpenorm™ uveden na trh, se ještě nestalo, aby klient nebyl s Herpenormem spokojen. Vyzkoušejte HerpeNorm™ i vy a budete překvapeni okamžitým nástupem účinku.

pečeťAby maličkosti nekazily velké chvíle!

Záruka kvality

Co odlišuje Barny’s od ostatních výrobců? Jsem opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě výrobků Barny’s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.