Čistý kolagen jako tip na vánoční dárek

Darkovy Colafit banner 480 x 300 px F

Udržovat pohybový aparát v dobré kondici nemusí být oříšek. Kolagen je základní stavební kámen našich pojivových tkání a k pohybu ho potřebuje každý, zejména fyzicky aktivní lidé, sportovci, senioři či ženy. Tvoří strukturu kostí, šlach i chrupavek. S přibývajícím věkem se tvorba kolagenu snižuje a může se projevit bolestmi kloubů, stárnutím kůže nebo problémy s vlasy i nehty.

Kolagen představuje téměř třicet procent všech tělních bílkovin, s přibývajícími roky ale jeho produkce v těle klesá. Jedná se o nerozpustnou bílkovinu tvořící základní stavební hmotu kostí, chrupavek a vaziv. Přispívá rovněž k posílení závěsného aparátu zubů, regeneraci podrážděných dásní, zpevnění vlasů a nehtů a může také zpomalit tvorbu vrásek. Určitou zásobu kolagenu má sice v těle každý z nás, nicméně už kolem čtyřicátého roku života se jeho tvorba v těle výrazně snižuje.

Ideální způsob, jak tělu kolagen dodat, představuje český doplněk stravy Colafit s vitaminem C – měkké, snadno stravitelné kostičky, z nichž každá obsahuje 8 mg čistého kolagenu typu I (tedy nejrozšířenějšího ze všech typů kolagenu v organismu). Díky nadmíru šetrné metodě zpracování kolagenu nedochází k porušení jeho přirozené struktury, tělo jej proto může přijímat v neporušené formě. V balení jsou také tablety s vitaminem C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky.

I z malé kostičky se může zrodit velký dárek.

Pokud hledáte pro své blízké vhodný dárek, který potěší, nyní je k dispozici doplněk stravy Colafit také ve speciální limitované edici Colafit 120 kostek + měsíc užívání NAVÍC zdarma.

Doplněk stravy