Pomoc v období klimakteria

Jetel1

Návaly horka, nespavost, vrtkavost nálad, nadměrné pocení… To je jen stručný výčet toho, s čím se většina žen v období menopauzy potýká. Dají se nepříjemné projevy  klimakteria zmírnit?
Ano, řešení existuje!

Každá žena prochází během života různými změnami. K těm nejvýraznějším patří období klimakteria, které je často doprovázeno řadou obtíží. Za stavy, které ženám v období menopauzy znepříjemňují život, stojí klesající hladina důležitých pohlavních hormonů. Jedná se především o estrogen, jehož snížený a nedostatečný obsah v krvi je potřeba vyrovnávat. Užívání syntetických látek však představuje pro organismus nevítanou zátěž. Přírodní přípravky jsou proto častější a v mnohém rozumnější volbou.

Zázračný červený jetel

Za klíč k řešení klimakterických potíží platí rostlinné látky vykazující estrogenní aktivitu. Těmi nejpřínosnějšími jsou takzvané izofavony, které se nejčastěji získávají z červeného jetele. Právě produkty obsahující jeho extrakt ženám přinášejí úlevu v náročném období menopauzy.

Na zcela přírodní bázi funguje Menoflavon – originální přípravek, jenž je na trhu už více než deset let. O jeho účinnosti svědčí i doporučení ze strany odborníků. Před několika lety objevila vídeňská lékařka Dr. Anca Gocan hormonální disbalance u žen už ve věku kolem čtyřicítky, a když jim začala doporučovat Menoflavon, jejich problémy začaly výrazně ustupovat.

Kvalitu produktu dokazují také snahy konkurenčních výrobků o napodobení Menoflavonu a v neposlední řadě i srovnávací studie, které produktu připisují nejlepší výsledky. Za danou skutečnost patří velké díky jeho původní receptuře, která se opírá o zpracování těch nejvybranějších druhů jetele rostoucího vysoko v Alpách, a úspěch spočívá i v dodržení přesných technologických postupů při výrobě.

mature woman is wearing black workout outfit on white background

Už žádné trápení

Menoflavon je k dostání ve třech obdobách, které se od sebe liší obsahem izofavonů v tobolce. Jednotlivé druhy Menoflavonu jsou indikovány podle věku a podle druhu potíží, s nimiž se žena potýká.

Přípravky Menoflavon zajišťují zlepšení kondice jakékoli ženě, která si nehodlá narušit životní pohodu kvůli klimakteriálním změnám, jimiž její tělo prochází. Chcete-li si zachovat vitalitu i stále stejnou radost ze života, přestože se vaše tělo mění, je pro vás Menoflavon jasnou volbou.

Ze zkušeností žen, které už měly možnost produkt vyzkoušet, navíc vyplývá, že vám nehrozí žádné vedlejší účinky! Dopřejte si kvalitu vycházející přímo ze síly přírody a podloženou fakty, ne pouze reklamními slogany. Více o produktu se dozvíte na www.menoflavon.cz