Dárek, který potěší každou ženu? Našli jsme ho!

incacolagen cz1

Co si budeme povídat. Potěšit ženu pod vánočním stromečkem není vůbec jednoduché. Ano, usměje se i nad ponožkami, parním hrncem, voňavkou, kterou dostává každý rok. Snaha se přeci cení. Vánoce nejsou jen o dárečcích. Ale co kdybychom Vám dali tip na dárek, který potěší opravdu každou ženu, protože jeho účinky může sledovat v zrcadle? Jde o jedinečný bio-aktivní kolagen přezdívaný také elixír mládí. A toto označení si opravdu zaslouží.

Proč je kolagen zázračná bílkovina?

Zázraky k Vánocům prostě patří. Některé jsou reálné víc než si dokážeme představit. Například právě účinky kolagenu na naše tělo můžeme vnímat jako malý zázrak. Kolagen se v našem těle nalézá přirozeně a v mládí si ho tělo dokáže produkovat v dostatečném množství. S věkem ale jeho množství klesá. Po 45.narozeninách jeho množství klesá a přestává se tvořit. Kolagen tvoří 70% bílkovin v těle, 70% bílkovin v kůži a také 70% sušiny kloubních chrupavek. Kolagen také pomáhá uchovat kloubní tekutinu, pevné zuby a kosti. Asi si tedy dovedete představit, jak s tělem zamává jeho nedostatek.

Inca_vianoce

Kolagen hraje důležitou roli v tom jak vypadáme a jak se cítíme. Má neuvěřitelnou vlastnost a to putovat přesně tam, kde je ho zapotřebí nejvíce. Dobrou zprávou je také to, že si jej umíme pravidelným užíváním jednoduše doplnit,

Krásná pleť, vlasy, nehty – to vše v jednom dárečku

Ano, sice to nejsou šperky, ale ruku na srdce. Co je pro krásu ženy důležitější, než zářivá pleť, zdravé, silné vlasy a pevné nehty? Nedostatek kolagenu se totiž projevuje přibýváním vrásek a unavenou pletí. Může se objevit také vypadávání vlasů, které jsou slabé a bez života; lámání nehtů nebo celulitida. Ano, se všemi těmito problémy Vám může pomoci doplnění kolagenu do Vašeho těla. A nejen Vám, ale také Vaší sestře, mamince, babičce, nebo třeba tchýni.

Když se rozhodnete kolagen darovat, nezapomeňte zmínit jeho úžasné účinky. Bohužel, ne každá žena je zná a zbytečně se trápí.

Takže si to shrňme: Kolagen pomáhá vyhladit vrásky, je zodpovědný za hydrataci a pružnost pleti. Vlasy plné kolagenu rostou rychleji a méně vypadávají. Nehty jsou pevnější a nelámou se.

16854714 - happy young woman with christmas gift box

Ten správný kolagen od Inca Collagen

Na trhu je mnoho přípravků s obsahem kolagenu. Abyste ale nekupovali kočku v pytli, poradíme Vám, podle čeho vybírat.

Zaměřte se na:

  • jeho složení
  • jeho původ
  • způsob užívání.

Nejlepší je doplnit ho vnitřně a ve vysoce koncentrované formě.

Inca Collagen je 100% čistý mořský kolagen bez přísad. Denní dávka obsahuje 3000 mg kvalitního kolagenu. Je bio-aktivní, takže s ním Vaše tělo dokáže pracovat stejně, jako kdyby jej vyrobilo samo. Navíc se perfektně hodí jako vánoční dárek, protože je zabalen v krásné modro-zlaté krabičce, ve které najdete 30 zlatých sáčků. V sáčku je hydrolyzovaný kolagen ve formě prášku, který jednoduše necháte rozpustit ve vodě či jiném nápoji a vypijete. A co dál? Pak už jen počkáte, až doputuje přesně tam, kde ho Vaše tělo potřebuje a těšíte se z jeho účinků.

Hodí se také jako dárek pro novopečené maminky. Pomáhá totiž zregenerovat tělo po období těhotenství. je vhodný také pro kojící maminky.

Takže už víte, co napíšete v dopise Ježíškovi? Nebo čím obdarujete ženy ve Vaší rodině?

A kde ho Ježíšek koupí? V každé dobré lékárně.