Darujte pod stromeček kousek zdraví

VANOCE_DARKY_shutterstock_1218415501

S blížícími se Vánoci narůstá ve většině z nás nervozita, jaký dárek komu vybrat, aby byl alespoň trochu originálnější než ponožky či kus nádobí do kuchyně. Univerzálních návodů na nejlepší dárky sice existuje celá řada, ale stále to není to, co hledáte? Dejte vašim starostem a dilematům sbohem a darujte Hlívu ústřičnou s rakytníkovým olejem v limitované edici s krokoměrem, se kterou určitě nešlápnete vedle. Je totiž vhodná jak pro maminku, tatínka, babičku, dědečka, tak i pro děti od 3 let.

HURO_VANOCE2018_120+suroviny_WEB_1280px

Skvělá kombinace houby a rostliny pro vaší imunitu

Jak název napovídá, doplněk stravy obsahuje všeobecně známou a zdraví prospěšnou houbu hlívu ústřičnou, která obsahuje celou řadu biologicky aktivních látek včetně často skloňovaných betaglukanů v deklarovaném množství. Kvalitní hlíva je pro hodnotu výsledného produktu naprosto stěžejní, proto ji odebíráme pouze od léty prověřených dodavatelů z České republiky. Při zpracovávání používáme zásadně celou plodnici, jelikož jsme přesvědčeni o synergickém efektu všech obsažených látek v houbě.

Na rozdíl od extrakce se tedy nezaměřujeme pouze na získání jedné látky, ale dáváme přednost filosofii – ponechat všechny aktivní látky, které spolu působí ve vzájemné harmonii. Detailnější vysvětlení filosofie zpracování surovin a celkového fungování společnosti TEREZIA COMPANY naleznete ve videu níže:

Obsažený olej z rakytníku řešetlákového ještě umocňuje účinky hlívy. Že jste o něm už slyšeli? To je jedině dobře, jelikož pak jistě víte, že se jedná o naprosto jedinečnou rostlinu, které se často přezdívá rostlina budoucnosti. Pro své příznivé účinky na zdraví byl rakytník známý již v dávné minulosti. V lidovém léčitelství ho využívali obyvatelé Sibiře, Mongolska a některých oblastí Číny.  Celá rostlina rakytníku je výjimečná obsahem široké škály biologicky aktivních látek, jako je provitamin A, vitamin C, B1, B2, B6, E, K1 a F, které jsou mimořádně prospěšné pro náš organizmus.

Rakytník posiluje obranyschopnost organismu, podporuje kardiovaskulární systém a trávení, pomáhá při únavě a příjemným bonusem je také to, že dodá vaší pokožce vše potřebné pro její vitalitu a zdravý vzhled. Jedná se tedy o dokonalý životabudič pro všechny, kteří chtějí podpořit svoji imunitu, která je zejména v podzimních, zimních a jarních měsících vystavena nepříznivým vlivům. A je vhodný rovněž pro ty, kteří se ubírají při péči o své zdraví přírodní cestou a nechtějí své tělo zatěžovat žádnými chemickými látkami.

Navíc s krokoměrem pro podporu pohybu

Krásná vánoční edice v sobě jako dárek ukrývá krokoměr, který zobrazuje čas, měří kilometry a kalorie a můžete ho tak využít např. při procházkách s pejskem či výletech s rodinou do přírody. Je také vhodným dárkem pro „lenochy“, kteří budou díky krokoměru přesně vědět, kolik kilometrů za den nachodili a kolik kalorií při tom spálili, což je může motivovat k lepším výkonům, a tím pádem ke zlepšení celkové fyzické kondice. Tímto produktem podpoříte zdraví své či svých blízkých rovnou dvěma způsoby.

Už víte, o co si Ježíškovi napíšete, případně koho tímto jedinečným dárkem na Vánoce obdarujete?

Více informací o tomto doplňku stravy zjistíte ve vaší lékárně.