Darujte zdravé a silné vlasy

vlasy

Ne nadarmo se říká : „Vlasy, koruna krásy“. Jsou to totiž právě vlasy, kterých si všimnete jako první. Ať jsou krátké nebo dlouhé, světlé nebo tmavé. Už se Vám ale stalo, že jste se po učesání divali na hřeben plný vlasů?

Vaše první kroky asi povedou do obchodu. Zrovna včera totiž v televizi běžela reklama na šampon, který má vypadávání vlasů zastavit. Tak jednoduché to ale není.

Na kvalitu a množství vlasů má vliv věk, genetika, životní styl. S genetikou a věkem nic neuděláte. Můžete si ale hlídat co jíte, jak se o sebe a své vlasy staráte a vyvarovat se stresu.

Strava

Ovlivňuje růst vlasů, jejich kvalitu a množství. Kdo chce mít krásné a zdravé vlasy, měl by jíst stravu bohatou na aminokyseliny, vitamíny a minerály.

Vlasy jsou z 90% tvořeny bílkovinou zvanou keratin, jehož základními stavebními kameny jsou aminokyseliny. Ve stravě by tak měly mít své místo ryby (zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin. Dále také maso, ořechy, listová zelenina. Zapomenout nesmíme ani na správný pitný režim.

Stres

Znakem moderní doby je věčný spěch. Našemu zdraví neprospívá ani trochu a přesto je jeho běžnou součástí. Stres v zaměstnání, doma, s dětmi, abyste stihli uklidit a navařit…. Kdo by to neznal?

Bohužel, stres má negativní dopady na náš organismus. Může být příčinou řady onemocnění – poruchy imunity, kardiovaskulární onemocnění, vypadávání vlasů.

Správná péče

Jak přirozeně získat hustou a zdravou hřívu?

  • Vlasy umývejte spíše vlažnou vodou.
  • Nechte je volně uschnout na vzduchu.
  • Používejte vhodný šampon a kondicionér.
  • Nečesejte mokré vlasy. Počkejte až uschnou a použijte nejlépe dřevěný hřeben.
  • Jen šampon nestačí – vlasy je třeba vyživovat celkově.

 revitalon

Náš tip: Výživa vlasů od kořínků ke konečkům – Revitalon

Rostlinné extrakty, vitaminy, minerální látky a důležité aminokyseliny, které působí uvnitř organizmu, vyživují vlasy přímo od kořínků a současně přispívají k udržení přirozeného stavu zdravých vlasů. To všechno nabízí unikátní kombinace v kapslích Revitalon Forte od VITARu. Inovované a silnější složení navíc umožňuje užívání pouze jedné kapsle denně.

Nejen kapsle, ale i šampon a vlasový stimulátor. Kdysi jsem vyzkoušela jen kapsle a účinek nebyl nijak extra znát. Teď používám celou řadu a účinky se dostavují. Vlasy jsou jemnější a tolik nevypadávají. Pokud Vás trápí vzhled vlasů, vyzkoušejte Revitalon šampon, kapsle i vlasový stimulátor.

Revitalon vlasový stimulátor je přípravek s vysokou koncentrací účinných látek určený pro péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy. Díky aplikaci přímo na pokožku vyživuje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Nezatěžuje vlasy. Nemastí vlasy. Bez parabenů. Bez barviv. Bez formaldehydu.

V krabičce najdete 21 ampulek s 6ml vlasového stimulátoru. Stačí odlomit špičku ampulky a tekutinu aplikovat přímo do vlasů. Můžete ji vetřít do suchých i mokrých vlasů. Na začátku užívání je doporučena 1 ampulka každý den. Později postačí 1 ampulka 3x týdně. Tekutina příjemně voní a vlasy jsou po použití jemné na dotek.

Revitalon omezuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. Ideální je, když jim poskytnete kompletní výživu. Pak budou Vaše vlasy silné a pevné.

Navíc, nyní můžete zakoupit speciální balení kapslí Revitalon forte s turbanem. A když k tomu přidáte ještě Revitalon Vlasový stimulátor, dárek od Ježíška je na světě!