Dejte nohy do pořádku!

Zima je typická pro uzavřenou, neprodyšnou obuv, ve které se naše nohy potí celý den. To vše pak způsobuje popraskanou kůži či dokonce mykózy. Léto a s ním i otevřená obuv se nezadržitelně blíží, proto je nejvyšší čas dát své nohy do pořádku!

Tak jako si každý den mažeme krém na obličej, měli bychom stejnou péči dopřát i svým nohám. Návštěva profesionálního salónu bývá mnohdy dražší záležitostí a většina z nás na ni nemá čas. Kvalitní péči o své nohy si nyní můžete dopřát i z pohodlí domova díky společnosti URGO.

sprayPokud vás plísně prstů a meziprstí nyní netrápí, vězte, že to může přijít kdykoliv. Stačí nedokonalá hygiena, návštěva sauny případně plovárny, uzavřená obuv či ponožky z umělého materiálu a je to. Prevenci tudíž rozhodně není dobré podceňovat. Nemusíte se ale děsit, pomůže vám s ní sprej URGO Prevence mykóz. Multipoziční sprej se svěží mentolovou vůní v ekologickém recyklovatelném obalu bez jakýchkoliv olejů, peroxidů či barviv se pyšní účinky 3 v 1. Funguje totiž jako fungicid (pomáhá likvidovat plísně) v aplikaci přímo na nohy a zároveň jako deodorant a antiperspirant pro aplikaci do bot. Přípravek URGO Prevence mykóz lze aplikovat 1 – 3 x denně přímo na chodidla či do bot.

URGO Prevence mykóz, 150 ml, cena: 177 Kč.


fujJeden ze tří lidí trpí poškozenými nehty – ať už se jedná o poškození nehtů u kutilů, kde nejsou drobné poranění výjimkou či právě z důvodu poškození mykózou. Řešení přináší přípravek URGO Poškozené nehty Filmogel®, který je připraven k okamžitému použití. Diskrétní a neviditelný gel bez jakéhokoliv zápachu stačí 1x denně nanést na poškozené nehtové lůžko. Nanáší se na suchý nehet pomocí štětečku, který je součástí uzávěru. Filmogel následně pronikne do nehtu, kde léčí, regeneruje a zpevňuje strukturu nehtu. Nanášení je velmi jednoduché a gel za krátký čas zasychá. Jakmile se objeví první příznaky mykózy či poškozeného nehtu, sáhněte po chytrém pomocníkovi URGO Poškozené nehty Filmogel®. Gel lze použít na nehty na nohou i rukou. Pokud mykóza zasáhla více než 1/3 nehtu, vyhledejte lékaře.

URGO Poškozené nehty Filmogel®, 3,3 ml (až 400 použití), cena: 319 Kč

Více informací na webu www.urgo.cz, www.filmogel.urgo.cz