Dejte sbohem mindrákům!

dejte sbohem mindrakum

Spousta žen není spokojena se svým tělem, jedna si stěžuje na široké boky, druhou trápí větší bříško, třetí se nelíbí silnější stehna, a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Partií, na které by našla chybičku snad každá žena, jsou prsa. A není divu, protože právě ňadra hrají v atraktivitě velkou roli, těžko by se našel muž, kterému jsou lhostejná, a který by si nechal ujít pohled do ženského výstřihu. Možná proto je potom my ženy tak řešíme. Buď jsou příliš malá, povislá nebo špatně tvarovaná. Hlavně po dětech se u mnoha dam dostavují mindráky, kojením totiž prsa ztratí svou plnost i pevnost nebo jsou povadlá. Rovněž s rostoucím věkem či přibývajícími kily dochází ke změně jejich tvaru a velikosti. To je také důvod, proč mnoho z nás někdy koketovalo s myšlenkou plastické operace. Ta však představuje velký zásah do přirozenosti našeho organismu, který může přinést nejrůznější zdravotní komplikace. Nehledě na finanční stránku věci, o levnou záležitost se zrovna nejedná.

Chirurgický skalpel však není jediným řešením, jak zpevnit, vytvarovat a zvětšit vaše ňadra, existují i jiné metody – přirozené a bezpečné.

Lze to i bez operace

Ledacos pro sebe můžete udělat sami. Začněte pravidelně cvičit, dopřejte si pohyb alespoň třikrát týdně, ideální jsou kliky a plavání. Roli hraje také váš jídelníček, snažte se stravovat zdravě, samozřejmostí by mělo být dostatek ovoce a zeleniny, dodržujte pitný režim. Pomoci mohou také masáže, které zpevní poprsí, rozproudí lymfu a aktivují unavenou pokožku. Rovněž existuje spousta kosmetických přípravků, které jsou určeny ke zvětšení objemu a zpevnění prsou. Jedním z nich je i Super PRSA krém, který se díky unikátnímu složení postará o vaše ňadra nejen zevnitř, ale i zvenku. Pokožku prsou a dekoltu totiž hydratuje, dodává jí pružnost a mladistvý vzhled.

Pomoc přímo z přírody

Obrátit se můžete také na přírodu, která umí vyřešit naše problémy jednoduše, rychle, bezbolestně a s důrazem na přirozenou krásu. Vsaďte na bylinky, které se k bezpečnému zvětšení poprsí používají již po celá staletí. Ideální je například fenykl, který podporuje produkci estrogenu, či pískavice, která stimuluje růst prsou. Řada z nich je nedílnou součástí doplňků stravy. Najdete je také v jedinečném produktu Super PRSA + štíhlá linie, který obsahuje unikátní kombinaci rostlin s fytoestrogeny, tedy přírodními formami ženského hormonu estrogenu, které pomáhají s formováním ženského poprsí. Navíc mají také další příznivé účinky pro váš organismus – zlepší strukturu vašich vlasů a pokožky obličeje i dekoltu, zmírní menstruační bolesti i příznaky klimakteria, upraví menstruační cyklus. Na rozdíl od jiných výrobků v něm nenajdete chmel, který má na svědomí, že přibíráte také na jiných místech než jen na prsou. Zůstanete tak hezky štíhlá a zároveň se můžete pyšnit krásným poprsím, které vám dodá sebevědomí. Tak, buďte sebejistá a ciťte se sexy!