DOPŘEJTE SI ZDRAVÉ A KRÁSNÉ VLASY!

portrait of the beautiful young woman with beauty long ringlets hairs lying on the floor

Správný růst, síla, pevnost, barva a lesk – aby byly vaše vlasy perfektní, je potřebná komplexní péče. Věděly jste dámy, že nejmodernější přípravky obsahují vše potřebné k jejich speciální výživě?

Opravdová péče o zdravé a krásné vlasy stojí na dlouhodobě vyváženém poměru aminokyselin, vitamínů a minerálů ve stravě. A právě zde přichází ke slovu unikátní doplněk stravy DonnaHAIR® FORTE se zvýšeným obsahem biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje jejich lesk.

donnahair forteDonnaHAIR® FORTE konkurenci válcuje i v dalším směru – obsahuje ne jednu nebo dvě, ale hned tři aminokyseliny, které jsou základním stavebním prvkem keratinu – tedy vlasu samotného. Navíc je obohacen o extrakt kopřivy dvoudomé, která pomáhá s přeměnou těchto aminokyselin na keratin – ten je základní složkou vlasů a je tudíž pro jejich kvalitu klíčový.

Díky této kombinaci látek je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší. Složení DonnaHAIR Forte je speciálně přizpůsobeno také potřebám těhotných a kojících žen, které také často trápí problémy s vlasy.

DonnaHAIR® je nyní k dostání v limitované edici s nádhernými šperky DonnaHAIR  s krystaly Swarovski® a po naší zkušenosti ji můžeme jen doporučit – zakoupite ZDE.

Nechejte své vlasy znovu zazářit!