Dudlíky a kojenecké láhve LOVI

Značka LOVI pomáhá maminkám a jejich miminkům již více než 10 let. Zaměřuje se na výrobky, které nenarušují sací reflex dětí a jsou maximálně bezpečné pro ty nejmenší zákazníky. Značka spolupracuje s odborníky a přináší na trh inovativní výrobky s překrásnými designy. Pojďte dnes s námi proplout do světa LOVI a prozkoumejte jejich sortiment.

Dudlíky LOVI jsou nejen krásné…

Pro značku LOVI je nejdůležitějším parametrem bezpečnost výrobku a hlavně soulad se sacím reflexem miminka. Tento reflex je společně s polykacím velmi důležitý ihned po narození. LOVI spolupracuje s neonatalogy, neurologopedy a dalšími specialisty, ale také s porodními asistentkami či přímo maminkami a dětmi – díky těmto lidem a odborným výzkumům či klinickým testům se na výrobky LOVI spoléhají maminky ve více než 40 zemích.

Gumička dudlíku je vyrobena ze speciálního silikonu, který je měkoučký, má delší životnost než kaučuk, nedeformuje patro a dobře se odvzdušňuje. Navíc se silikon přizpůsobuje sacímu rytmu dítěte, čímž připomíná maminčinu bradavku. Okraje dudlíků jsou ze zdravotnických materiálů, které jsou příjemné na dotek a zabraňují otlačení na tvářičce miminka. Štítek dudlíku je navíc tvarovaný tak, aby miminko mohlo volně dýchat a díky otvorům nedochází k hromadění slin, čímž předejdete podráždění pokožky miminka.

V LOVI myslíme již na ta nejmenší miminka, případně předčasně narozená, a nabízíme mini dudlíky pro děti do 2 měsíců. Jejich nespornou výhodou je menší štítek, tudíž je dudlík lehounký. Oblíbenou kolekcí mini dudlíků je My Little Love.

Velikost dudlíků se obecně vybírá dle věku miminka – v LOVI si můžete vybrat velikosti až do 18 měsíců. Některé z kolekcí LOVI dudlíků mají svítící prvky – kroužek nebo štítek. Dudlík tak ve tmě rychle najdete nejen vy, ale také vaše zlatíčko. Tuto vlastnost najdete u kolekce Buddy Bear, Rabbit či Night & Day.

Jak vybrat první kojeneckou láhev

Kojení je bezesporu tou nejlepší a nejkrásnější formou krmení miminka. Jsou ale maminky, kterým to jejich zdravotní stav nedovolí, případně se již chtějí vracet do práce. Je dobré si vyhlédnout lahvičku, které bude pro vaše miminko tou nejlepší volbou.

Ztráta mateřského mléka může být pouze dočasná a kojení můžete kombinovat s krmením z láhve. Vždy byste měla dbát na to, aby miminku nebyl narušen sací reflex. LOVI lahvičky jsou také vyvinuty se specialisty. Velmi důležité jsou kvalitní savičky, které se přizpůsobují rytmu sání miminka a povzbuzují ho k aktivnímu sání jako při kojení. Dynamická savička LOVI má koncovou část vytvořenou z tenčí vrstvy silikonu a kopíruje sací rytmus miminka. Spodní část savičky je tvořená silnější vrstvou silikonu poskytuje oporu pro dětské rty. U láhví a saviček myslete také na správné odvzdušňování, díky kterým miminko nepolyká vzduch a nedochází pak k nepříjemné kolice. V LOVI můžete vsadit třeba na láhev SuperVent.

Kojenecké láhve LOVI jsou dostupné v různých objemech a můžete si také vybrat savičky dle věku miminka, které mají různé velikosti průtoku. V nabídce najdete také samostrerilizující láhve, které šetří čas při čištění, ale také nové láhve LOVI TRENDS s krásným designem.

Novinkou na trhu jsou dudlíky z kolekce Botanic s motivy éterických květin, vážky a motýlka

Chcete se o značce LOVI dozvědět více? Navštivte naše nové webové stránky www.lovibaby.com nebo sledujte náš instagram a facebook.

O značce LOVI:

Profesionální podpora a ochrana kojení

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.