Eveline argan + keratin

argan a keratin

Nová řada Argan+ Keratin je speciálně určena pro vlasy barvené, zesvětlovaná nebo poškozené.  Především v létě oceníme komplexní obnovu a ochranu barvy, kterou přináší již po prvním použití.

Arganový olej regeneruje vlasy zevnitř a intenzivně vyhlazuje jejich strukturu. Posiluje a hydratuje, dodává hebkost a pružnost, chrání před škodlivými vnějšími vlivy.

Keratin je základní stavební kámen vlasů – odpovědný za jejich stav a zdravý vzhled. Keratin obnovuje vlasovou strukturu přirozeným způsobem, hluboce vyživuje a regeneruje. Vyhlazuje a dodává lesk.

KOMPLEXNÍ Účinek 8v1:

 1. Obnova vlasového vlákna.
 2. Hydratace a jemnost.
 3. Výživa a posílení.
 4. Intenzivní regenerace.
 5. Lesk od kořínků až po konečky.
 6. Měkké a pružné vlasy.
 7. Snadné rozčesávání a styling.
 8. Ochrana před škodlivými vnějšími vlivy.

Další přírodní látky, které dělájí Šampon 8v1 Argan+Keratin speciálním jsou:

 • lopuchový olej posiluje vlasové kořínky, zklidňuje podráždění a svědění vlasové pokožky. Vyživuje oslabené a poškozené vlasy, stimuluje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Obnovuje zdravý a krásný vzhled vlasů.
 • přeslička a kopřiva zklidňují a extrakty normalizují hydrolipidovou rovnováhu pokožky, působí proti lupům a posilují vlasové kořínky.
 • hedvábné proteiny přispívají k intenzivní obnově poškozených vlasů, které se stávají velmi jemné, lesklé a snadno se rozčesávají.
 • D-panthenol chrání, regeneruje a posiluje vlasy včetně vlasových kořínků.