Formule 1 mezi zubními kartáčky přichází na český trh. Seznamte se s Oral-B Genius 10000!

9

Nejšetrnější a nejcitlivější elektrický kartáček Oral-B se postará dokonale o vaše zuby a ochrání vaše dásně. Důležité není si pouze zuby čistit, ale čistit je správně. S tím vám pomůže systém Gum Guard, jímž je jako jediná vybavena právě nová vlajková loď nabídky Oral-B.

Ústní hygienu není radno podceňovat. Manuální čištění zubů ale není tak efektivní a na zubech často určité množství plaku zůstává. Elektrické kartáčky ho dokážou odstranit až o 100 % více díky většímu počtu pohybů vláken hlavice. Uživatelé bez ohledu na to, zda používají kartáček manuální, nebo elektrický, často chybují v přítlaku na zub a dásně. Odhalují se pak krčky a může docházet k různým problémům se zuby včetně tolik obávané paradontózy. Kombinace prvků a funkcí u nového modelu Genius 10000 přináší řešení pro dva základní požadavky zubních lékařů – dokonale vyčistit zuby, ovšem bez zbytečného dráždění dásní.

Péče o chrup a dásně s GUM Guard od Oral-B

Nový systém se skládá s několika prvků, které chrání vaše dásně. Jednak je to hlavice Sensi Ultra Thin s jemnými vlákny a velmi citlivým čištěním zubů. Samotný kartáček je pak vybaven světleným indikátorem tlaku – pokud je přítlak zbytečně velký, rozsvítí se červené světlo. A nejen to, kartáček vypne pulzaci a sníží rychlost čištění, čímž dáseň chrání. Důležitým prvkem je i možnost použít aplikaci v chytrém telefonu, která upozorní na místa, kde byl použit příliš vysoký tlak.

Kartáčková hlava a bělejší zuby

Kartáčkové hlavy Oral-B do elektrických zubních kartáčků mají design inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubů, který obklopí každý jednotlivý zub. Dynamická 3D technologie zajišťuje, že se hlava při svých oscilacích, rotacích a pulzacích přizpůsobuje zubům. Odstraňuje tak až o 100 % více plaku než manuální zubní kartáček. Není se čemu divit, počet pohybů vláken u elektrického modelu je až 100× větší. Pouhé 2 minuty tak stačí k dokonalejší péči o vaše zuby, než když použijete manuální kartáček. A kdo chce chrup bělejší, může sáhnout po hlavici 3DWhite, která je vybavena lešticí vložkou a už od prvního dne použití budou zuby bělejší.

Detekce polohy a aplikace v mobilu

Kromě výše zmíněné asistence, pokud jde o tlak při čištění, slouží aplikace i k rozpoznání, zda uživatel nějaké místa v ústech nevynechal. Vybrané kartáčky Oral-B včetně nového modelu Genius 10000 používají technologii pro detekci polohy a pomocí aplikace pomohou určit, která místa nebyl vyčištěna optimálně, respektive se jim uživatel pořádně nevěnoval. Propojení kartáčku s mobilním telefonem pomocí technologie Bluetooth tedy není pouhou efektní funkcí – skutečně slouží ke zlepší techniky čištění a ochraně dásní.

Cestovní pouzdro  s možností přímého nabíjení kartáčka v pouzdře.

Součástí balení představovaného modelu je speciální cestovní pouzdro, které dokáže kartáček taky nabíjet. Proto na cesty sebou nemusíte brát svojí nabíječku z koupelny. Dokonce lze pouzdro použít souběžně k dobíjení mobilního telefonu, což může přijít v mnoha situacích na cestách také vhod.

2 (1)

Žhavá novinka! Sonické kartáčky Oral-B konečně na českém trhu

Druhou zásadní zprávou v oblasti péče o chrup je vstup značky Oral-B do kategorie sonických zubních kartáčků na českém trhu. V jiných evropských zemích jsou sonické modely v prodeji již delší dobu, nicméně do Česka přicházejí až nyní. Nosnou částí nabídky zůstávají samozřejmě i nadále oscilačně rotační modely, jako je například prezentovaný model Genius 10000. Oral-B každopádně reaguje na zvýšenou poptávku po sonických modelech na českém trhu, a přichází proto s řadou Pulsonic. Portfolio značky tak bude již kompletní také u nás.

Na výběr máte pro své obchody 3 modely – Slim 1000, Slim One 2200 a Slim Luxe 4200. Všechny pracují s 31 000 vibracemi za minutu a jsou schopny jemně zbavit zuby plaku. Zaujmou i tím, že na jedno nabití vám vydrží v provozu pro ranní a večerní čištění až dva týdny. Nejvyšší model Slim Luxe 4200 má hned 3 režimy čištění – každodenní, bělící a režim pro citlivé zuby a dásně. Všechny velmi dobře padnou do ruky díky ultra tenké rukojeti, přičemž jejich nízká hmotnost dále zvyšuje uživatelský komfort.