FreshBrain – pro zdravou, aktivní a vyrovnanou mysl

18001664-FRESHBRAIN-FB-nadopujte-mozek-prirodou-v2-kor1

FreshBrain je unikátní, dvousložkový, přírodní produkt, který podporuje mozkovou aktivitu a zároveň přispívá ke zklidnění organismu. Lidský mozek, stejně jako celý organismus si po intenzivním výkonu potřebuje důkladně a kvalitně odpočnout.

Přes den dodá přípravek FreshBrain vašemu mozku všechny potřebné látky pro maximální mentální výkon a večer vám naopak pomůže vypnout a kvalitně zregenerovat. Kvalitním odpočinkem se výrazně zvýší odolnost organismu vůči stresu – předejte pocitům vyčerpání a vyhnete se stavům podrážděnosti.

S přípravkem FreshBrain budete pracovat i odpočívat naplno. Přípravek FreshBrain povzbuzuje mozkovou aktivitu, paměť i kognitivní schopnosti, zvyšuje schopnost soustředění a dodává ztracenou energii a vitalitu.

Proč má přípravek FreshBrain dvě složky?

Protože potřeby lidského organismu a mozku se v průběhu dne mění!

FreshBrain pro aktivní den a maximální mentální výkon

Přípravek FreshBrain pro den zvýší váš mentální výkon, zlepší vaši paměť a schopnost soustředit se. Přípravek FreshBrain pro den je vhodný při plnění náročných úkolů, u nichž je nezbytná vysoká míra koncentrace, ať už při práci nebo při studiu. S přípravkem FreshBrain udržíte pozornost při dlouhodobé zátěži a je proto vhodný i při řízení vozu na dlouhých cestách a podobně.

Výrobek FreshBrain pro den je originální přírodní produkt určený pro povzbuzení mozkové aktivity, který kombinuje pozitivní účinky pečlivě vybraných látek a bylin.

 • Klanopraška čínská zvyšuje schopnost adaptace organismu ke stresu.
 • Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) podporuje periferní krevní oběh, příznivě působí na mozkovou aktivitu a mentální výdrž, podporuje zrak a sluch. Pomáhá udržovat jasnou mysl a paměť ve stresových situacích i s postupujícím věkem.
 • Kotvičník pozemní přispívá k udržování železa v krvi, čistí krev, podporuje srdeční činnost.
 • Guarana pomáhá udržovat mentální aktivitu, pozornost a paměť.
 • Eleuterokok podporuje krevní oběh a tím napomáhá mozkové aktivitě. Dodává mentální i fyzickou energii, pomáhá obnovit síly při únavě a vyčerpání. Pozitivně působí při rekonvalescenci a regeneraci.
 • Vitamíny B1, B6, B12 a kyselina listová podporují psychickou činnost, vitamíny B1, B2, B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, podporují funkci nervové soustavy. Vitamíny B2, B6, B12 a kyselina listová pomáhají snižovat únavu a vyčerpání.

Doporučené dávkování:  1 tableta za den.

FRESHBRAIN-FB-seniori-B1

FreshBrain pro klidnou noc a dokonalý odpočinek

Přípravek FreshBrain pro noc pomůže vašemu organismu přes noc kvalitně zregenerovat a načerpat sílu a energii na další den. Jen odpočatý mozek může přes den podávat stoprocentní výkon. Přípravek FreshBrain pro noc pomáhá organismus zklidnit, usnadňuje usínání a pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku. Přípravek FreshBrain pro noc je vhodný pro všechny, kteří mají večer problémy s usnutím.

Výrobek FreshBrain pro noc je originální přírodní produkt určený pro zklidnění organismu, který kombinuje pozitivní účinky pečlivě vybraných látek a bylin.

 • Kozlík lékařský zklidňuje při podráždění, napětí a stresu, navozuje uvolnění a relaxaci, usnadňuje usínání a pomáhá udržovat přirozený spánek.
 • Chmel otáčivý uklidňuje nervovou soustavu, podporuje dobrý spánek.
 • Meduňka lékařská zklidňuje organismus při vnitřním napětí, přináší optimální relaxaci, pomáhá při usínání, příznivě působí na kvalitu spánku.
 • Mučenka pletní umožňuje klidný odpočinek, pomáhá při únavě a slabosti, podporuje spánek.

Doporučené dávkování:  1 tableta za den.

18000475_NEOZEN_krabicka_FRESHBRAIN_33g_100x80x65

Přípravek FreshBrain navrhla zkušená bylinkářka

FreshBrain je další produkt, který na základě potřeb svých klientů vyvinula uznávaná třebíčská bylinkářka Veronika Horáková.

V dnešní uspěchané době čelíme všichni vysoké míře stresu, pracovních povinností je mnoho a tlak na výkon se neustále zvyšuje. To však vede k rychlému a dlouhodobému vyčerpání lidského organismu a vyčerpaný organismus a unavený mozek nemohou podávat stoprocentní výkon.

S přetěžováním lidského organismu jsou navíc spojeny mnohé zdravotní obtíže a třeba i ztráta sexuálního apetitu. Vysoká míra stresu a hektické životní tempo způsobují ztrátu energie, pocity vyčerpání, podrážděnost a často i ztrátu životní vitality.

Veronika Horáková si uvědomila, že produkty, které pouze krátkodobě nabudí lidský mozek k větší aktivitě, nepomáhají – naopak pouze zvyšují zátěž lidského organismu. Uměle nabuzená mysl nedokáže kvalitně odpočívat a regenerovat a tím se roztáčí spirála dalšího vyčerpání.

Třebíčská bylinkářka proto hledala řešení, které jejím klientům skutečně pomůže. Vyvinula proto stoprocentně přírodní produkt, který kromě podpory mentálního výkonu, paměti a soustředění účinně napomáhá i ke zklidnění organismu a kvalitnímu odpočinku, a to v době, kdy to tělo nejvíc potřebuje – tedy večer. Přírodní produkt FreshBrain naučí váš mozek ráno vstávat a večer usínat.

Pro koho je přípravek FreshBrain určený?

Dvousložkový přípravek je určený pro všechny, kteří potřebují přes den podávat stoprocentní výkon a v noci si potřebují kvalitně odpočnout a načerpat sílu a energii na další den. Dobrou mentální kondici a kvalitní odpočinek potřebují všichni, přípravek je však zvlášť vhodný pro všechny, kteří se potřebují dlouho a naplno soustředit nebo maximalizovat svůj mentální výkon a večer mají problém pořádně vypnout a důkladně si odpočnout. Přípravek je vhodný pro všechny, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu.

 • Manažeři a podnikatelé

Pracujete dlouho do noci, řešíte desítky úkolů každý den a večer je nedokážete dostat z hlavy. Jste vyčerpaní a podráždění. S přípravkem FreshBrain to zvládnete.

 • Studenti a vysokoškoláci

Čeká vás spousta učení a zkoušek, k tomu bujarý studentský život a noční brigády. Ať už se připravujete k maturitě nebo ke státnicím, váš mozek si zaslouží podpořit. S FreshBrain to dáte!

 • Maminky na mateřské dovolené

Zase jste se pořádně nevyspali, a přesto musíte celý den fungovat naplno. Je toho tolik, co musíte zařídit a manžel je víc v práci než doma. Přípravek FreshBrain pomůže i vám.

 • Senioři a lidé po úrazu hlavy

Máte pocit, že už vám mozek nefunguje tak jako dřív. Nevzdávejte to. Přípravek FreshBrain zvýší váš mentální výkon a zlepší vaši paměť.

 • Sportovci a lidé s náročným povoláním (třeba záchranáři, policisté a hasiči)

Ať už jste policista, hasič, záchranář nebo vrcholový sportovec, musíte přes den podávat stoprocentní výkon a být dokonale koncentrovaní, večer však musíte vypnout a vyčistit si hlavu – přípravek FreshBrain vám v obou situacích pomůže.