Green Apotheke: Chceme inspirovat ke změně stravovacích návyků

kolaz_Zdrava-vyziva_2018-03_2

Pro všechny lidi, kterým není jedno, co konzumují, je dobrou zprávou, že se na českém trhu se zdravou výživou objevila nová značka Green Apotheke.  Za malými sáčky s luštěninami, obilninami, těstovinami, semínky a sušeným ovocem s výrazným zeleným logem Green Apotheke se skrývá úspěšná česká firma Mediate s.r.o. z podhůří Orlických hor – tradiční výrobce bylinných čajů.

Značka Green Apotheke přichází s uceleným sortimentem produktů zdravé výživy, které jsou určeny nejen pro vegetariány či celiaky  ale i pro lidi, kteří hledají změnu svých stravovacích návyků. Základem dnešního obchodního úspěchu značky byla snaha nabídnout potraviny, které budou mít jasně doložitelný původ a zdraví prospěšné složení.

Jaké výrobky tedy najdete v portfoliu Green Apotheke?

Velice oblíbené jsou bezlepkové a bio výrobky. Řada produktů je vyrobena z oblíbených surovin, jako je pohanka nebo jáhly. K obědu si můžete uvařit pohankové těstoviny nebo těstoviny z červené čočky. Dali byste si přirozeně bezlepkovou snídani? Zkuste snídaňovou směs s několika zajímavými příchutěmi například s kustovnicí a lucumou.

Pokud k televizi rádi zobáte chipsy, můžete vyzkoušet luštěninové chipsy s červenou řepou nebo s dýňovou moukou. Mezi zajímavosti pak patří výroba mouky na vlastním kamenném mlýnu nebo výroba zeleninových pomazánek.  V nabídce jsou i potraviny, které nebyly dříve součástí našich kuchyní a Češi je teprve objevují – amarant, bulgur, quinoa nebo chia semínka.