Green Apotheke: Chceme lidi inspirovat ke změně stravovacích návyků

1

Každým rokem narůstá počet lidí, kteří řeší, co vlastně jedí. Češi lační po informacích a je to dobře. O složení potravin se zajímají jak rodiče dětí, kteří pro své ratolesti chtějí to nejlepší, tak i lidé, kteří by rádi pár kilo zhubli. Pro lidi se specifickými problémy, jako je například celiakie, je výběr správných potravin životní nutností.

Každý z nás touží po superpotravinách, které budou mít ideální složení a vyvážené výživové hodnoty. Proto začínáme číst nutriční tabulky na obalech a zajímáme se o to, kde byla daná potravina vyrobena.

Pro všechny lidi, kterým není jedno, co jedí, je dobrou zprávou, že se na českém trhu se zdravou výživou objevila nová značka Green Apotheke. Za atraktivními výrobky s luštěninami, obilninami, těstovinami, semínky a sušeným ovocem s výrazným zeleným logem Green Apotheke se skrývá úspěšná česká firma Mediate s.r.o. z podhůří Orlických hor.

Přestože značka je poměrně nová, firma Mediate s.r.o. tak docela neznámá není. Jedná se o jednoho z největších výrobců funkčních bylinných čajů. Neustálá snaha přinášet zákazníkům kvalitní produkty se časem rozvinula do dvou hlavních linií – výroby čajů značky Apotheke a zdravé výživy Green Apotheke.

Linie Green Apotheke přichází s uceleným sortimentem produktů zdravé výživy, které jsou určeny nejen pro vegetariány či celiaky ale i pro lidi, kteří hledají změnu svých stravovacích návyků. Základem dnešního obchodního úspěchu značky Green Apotheke byla snaha nabídnout potraviny, které budou mít jasně doložitelný původ a zdraví prospěšné složení.

Jaké výrobky tedy najdete v portfoliu Green Apotheke?

Velice oblíbené jsou bezlepkové a bio výrobky. Řada produktů je vyrobena z oblíbených surovin, jako je pohanka nebo jáhly. K obědu si můžete uvařit pohankové těstoviny nebo těstoviny z červené čočky. Dali byste si přirozeně bezlepkovou snídani? Zkuste snídaňovou směs s několika zajímavými příchutěmi například s kustovnicí a lucumou.

Pokud k televizi rádi zobáte chipsy, můžete vyzkoušet luštěninové chipsy s červenou řepou nebo s dýňovou moukou. Mezi zajímavosti pak patří výroba mouky na vlastním kamenném mlýnu nebo výroba zeleninových pomazánek. V nabídce jsou i potraviny, které nebyly dříve součástí našich kuchyní a Češi je teprve objevují – amarant, bulgur, quinoa nebo chia semínka.

Značku Green Apotheke po svém nástupu na český trh okamžitě zaregistrovaly ženy na sociálních sítích a nešetří chválou. Šíří mezi sebou populární recepty, kterými Green Apotheke své produkty doprovází a zájem je i o informace, kde je možné tyto přírodní potraviny se zeleným logem koupit.

Pokud jste je ještě nevyzkoušeli, určitě neváhejte!