Hořčík MedPharma

aktivní život

Hořčík neboli magnézium je naprosto základním prvkem nezbytným pro naše tělo. Vyskytuje se sice v potravě, například  hojně ve  špenátu, banánech či celozrnném pečivu, přesto však často trpíme jeho nedostatkem (uvádí se  15% – 30 % populace).

Nedostatek hořčíku způsobuje řadu potíží

Hořčík bychom měli doplňovat pokud naše strava není zcela vyvážená,  dopřáváme si častěji alkohol, máme stresující povolání, čelíme psychickému tlaku,  provozujeme intenzivní sport, a také v době těhotenství a kojení.

MedPharma Hořčík B6 šumivé tablety je rychlá a spolehlivá cesta k doplnění hořčíku do těla prostřednictvím chuťově vyváženého nápoje. Je také velmi dobrým pomocníkem při tréninku sportovců a vytrvalostních nadšenců, kdy zajistí nejen přísun tekutiny, ale i důležitých iontů hořčíku, které se při dlouhodobé činnosti svalů ztrácejí z těla.

Kombinace hořčíku a vitaminu B6 se velmi osvědčila, neboť hořčík podporuje správnou činnost svalů a vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

1

MedPharma Hořčík 300 mg s vitaminem D3 je vhodný pro pravidelné doplňování hořčíku pro podporu správné činnosti nervového a svalového systému. Díky obsahu vitaminu D3, který přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a udržení jeho správné hladiny v krvi,  je vhodný nejen pro starší osoby trpící obvykle nedostatkem příjmu vitaminu D3, ale také pro aktivní osoby při návštěvách posilovny a  pro manuálně pracující – na stavbě, v lese, v zemědělství či průmyslu. Jeden z nejoblíbenějších hořčíků u lidí navštěvující fitka a posilovny!