Hrozba jménem trombóza

Sedavé zaměstnání, stresující prostředí, užívání antikoncepce, nadváha či kouření. Zní to jako váš každodenní život? To byste měla zbystřit, jedná se totiž o rizikové faktory arteriální trombózy!

Trombóza je velmi rozšířené onemocnění, které zabíjí průměrně jednoho ze čtyř postižených lidí. Vzniká utvořením krevní sraženiny v cévě, která nejdříve omezuje a později úplně znemožňuje průtok krve v daném místě.

I když na sobě nemusíte pozorovat žádné změny, může vás kdykoli postihnout. Je dobré se tedy zaměřit na péči o svůj kardiovaskulární systém a vyzkoušet naprostou novinku v podobě doplňku stravy SanguiFLOW® slovenské společnosti Generica. Tento unikátní přírodní produkt obsahuje speciální rajčatový koncentrát Fruitflow®, který přispívá ke správnému krevnímu průtoku v cévách, což je pro normální funkci kardiovaskulárního systému důležité. Vícenásobné studie na lidech potvrzují, že rajčatový extrakt Fruitflow® snižuje shlukování krevních destiček. Součástí je také extrakt z vinné révy, který přispívá k optimálnímu krevnímu tlaku.

sanguiPři jednorázovém užití tablety SanguiFLOW® účinek začne fungovat do 1,5 hodiny a chrání člověka po dobu 12 – 18 hodin.  Při pravidelném užívání jedné tablety denně je efekt během celého období užívání stálý. Vyzkoušejte jedinečnou novinku SanguiFLOW® a nebuďte lhostejní ke svému zdraví.

Doplněk stravy SanguiFLOW®