Hyaluron N-Medical – Vnitřní ošetření pro dlouhotrvající efekt

Lahvicka-lotus

Hyaluron N-Medical je 100 % čistá bioaktivní kyselina hyaluronová pro vnitřní užití. Nejúčinnější způsob hydratace! Boj proti vráskám, stařeckým skvrnám, suché pokožce a dalším nepříjemnostem, které způsobuje nedostatečné hydratování organismu.


Unikátně vyvinutý a vysoce kvalitní produkt je vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové v Hradci Králové. Farmaceuticky zpracovaná kyselina hyaluronová, původem ze Švýcarska, o různých molekulových hmotnostech (kvůli maximálnímu vstřebávání a maximálnímu účinku) je ve formě roztoku. Roztok se lépe a rychleji vstřebává než pevné formy, proto má Hyaluron takové účinky.

Jak to funguje?

Hyaluron N-Medical hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven
(inside-out). Kyselina hyaluronová se rozloží na dvě základní části, naváže se na krevní bílkoviny a putuje krevním řečištěm ke všem buňkám těla. Jakmile doputuje k buňkám, začne tělo vybízet k produkci vlastní kyseliny hyaluronové. A to opravdu ve všech částech těla!

Jednoduše řečeno, pokud poskytneme tělu bioaktivní formu kyseliny hyaluronové, naše enzymy ji rozloží, navážou se na krevní bílkoviny a znovu poskládají tělu vlastní kyselinu hyaluronovou na všech místech v těle.

A co krémy a masti?

Hyaluron N-Medical hydratuje celý organismus (kůži, sliznice, oční tkáně apod.).
Zvýrazňuje a posiluje účinky hydratačních krémů, mastí, sér, masek na obličej, atd…
Krémy a všechny ostatní přípravky, které se nanáší na kůži, proniknou jen velmi málo do hlubších vrstev. Hyaluron působí naopak, zevnitř směrem ven. Hydratuje tedy celé tělo zevnitř a dostane se úplně všude a tím řeší příčinu dehydratace, ne následek.

1

Jak se užívá?

Užívání je velmi komfortní a pohodlné. Stačí každý den zavést nový jednoduchý rituál.
1-3ml/denně (13 kapek = 1ml) rozmíchat ve vodě, džusu, nebo zeleninové šťávě a vypít.
Otevřená lahvička se skladuje v lednici, kde vydrží bez problémů 6 měsíců.

Hyaluron není dobré vystavovat přímému slunci, aby nedocházelo k degradaci kyseliny hyaluronové. I lahvička je modrá a brání sama o sobě prostupu světla dovnitř.

Za jak dlouho pocítím rozdíl?

Pokud budete užívat 1ml denně, počítejte za cca 1 měsíc. Pokud se rozhodnete, že nechcete čekat tak dlouho a začnete se 3 ml denně, tak za 14 dní pocítíte první patrné rozdíly, které Vás mile překvapí.

Je to vyzkoušené?

Ano, mnohokrát. Hyaluron používají na estetických dermatologických klinikách, kosmetických salónech, lékařských ordinacích. Jeho užívání doporučuje Česká Společnost minimálně invazivní Estetické Gynekologie.

Je to bezpečné?

Ano, nemusíte se vůbec ničeho obávat.

Mohu najít na internetu více informací?
Ano, na stránkách www.13drops.eu nebo na facebooku: Hyaluron N-Medical

Kolik stojí?
Dávka 100ml na 100 dní v průměru 1.550,- Kč, tedy asi 15 korun na den.