Intelli manžeta OMRON

omron

Omron Healthcare je přední společností v oblasti medicínského zařízení pro terapii a sledování zdravotního stavu. Její sortiment zahrnuje monitory krevního tlaku, zařízení pro měření teploty, respirační zařízení, elektronické měřiče teploty a monitory tělesného tuku.Snaží se poskytovat komplexní medicínské služby, zaměřené na prevenci a zlepšování běžných zdravotních problémů.

UMÍSTĚNÍ MANŽETY JE DŮLEŽITÉ

Nepřesné měření krevního tlaku je často způsobeno nesprávným umístění manžety.

Během průzkumu trhu, studie Perleberg v Itálii a Velké Británii 2014, se ukázalo, že 1 ze 3 lidí si měří nesprávně v důsledku chybné pozice standardní manžety na paži . Také se prokázalo, že správné umístění manžety je  často podceňovanou chybou . Standardní manžety musí být umístěny přesně proti tepně na horní části paže, aby se snížilo riziko nepřesného měření.

INTELLI MANŽETA PRO VYSOCE PŘESNÉ VÝSLEDKY

Nová Intelli manžeta u tonometrů OMRON má větší snímací plochu a proto je prakticky nemožné její nevhodné umístění. Jakákoliv pozice je možná. Žádný problém je-li hadička 180 stupňů od tepny. Výsledky jsou vždy přesné.

Omron1

KLINICKY OVĚŘENO !

OMRON M6 Comfort s Intelli manžetou  v různých pozicích proti manuálnímu  měřením rtuťovým lékařským  tonometrem -studie Dr.G.Bilo, Itálie.

Intelli manžeta pomáhá přesnému měření krevního tlaku v domácích podmínkách, proto se lékaři při diagnostice a léčbě hypertenze na takto změřené hodnoty mohou spolehnout.

OMRON INTELLI manžeta přináší unikátní uživatelské výhody:

360o PŘESNOSTvysoce přesného měření je dosaženo v jakékoliv pozici manžety okolo paže

Plné pokrytísnímací plocha Intelli manžety pokrývá celý obvod paže

Flexibilitavariabilní rozměr manžety je vhodný pro různé velikosti paží u dospělých osob

Snadné použitídíky tvarované konstrukci je připnutí manžety na paži snadné a rychlé

Intelli manžeta pomáhá přesnému měření krevního tlaku v domácích podmínkách, proto se lékaři při diagnostice a léčbě hypertenze na takto změřené hodnoty mohou spolehnout nebo Manžeta OMRON Intelli cuff prokazatelně pomáhá odstraňovat velké množství chyb vzniklých při domácím měření. Zvyšuje celkovou přesnost výsledků a dodává jim větší spolehlivost pro diagnostiku a léčbu vysokého krevního tlaku.

Omron

Unikátní Intelli manžetou jsou vybaveny pouze tonometry: OMRON M6 Comfort Intelli  a   OMRON M6 Comfort IT .