Jak na podzimní nachlazení?

podzimní krajina

Podzim s sebou přináší nejen krásně barevné listí, ale také proměnlivé teploty a podzimní „slotu“. A právě v těchto podmínkách se nadmíru daří virům a bakteriím. Není tedy nouze o nachlazení. Jak s ním bojovat?

Při prvních příznacích

Jakmile ucítíte lechtání v krku nebo nosu, první známky únavy a schvácenosti, vyrazte do boje. Zvyšte příjem vitamínu C, dodržujte pitný režim, jezte hodně čerstvého ovoce a zeleniny.

Babičky by hned uvařily poctivý vývar a zázvorový čaj. Dejte na radu starších a zkušenějších!

Náš tip: Revital Premium Vitamin C 1000mg + rakytník

Vitamin C naše tělo nedokáže skladovat, využije jen takové množství, které v daném okamžiku aktuálně potřebuje. Postupným uvolňováním dochází k efektivnějšímu využití vitaminu C v organizmu.

Když chcete předcházet jakýmkoli neduhům, je třeba tělo dobře zásobit potřebnými vitamíny a minerály. Pro podporu imunity se skvěle hodí právě vitamín C. Revital Premium Vitamín C s postupným uvolňováním je skvělou volbou. Postačí jedna tableta denně a máte vystaráno.

Extra silná dávka vitaminu C s postupným uvolňováním přispívá k:

  • Efektivnějšímu využití vitaminu C v organismu
  • Podpoře celkové obranyschopnosti organizmu
  • Snížení míry únavy a vyčerpání
  • Normálnímu energetickému metabolizmu

 Na vitamín C nedám dopustit. A když je navíc v kombinaci s Rakytníkem, je to super. Posilníte imunitu, uděláte něco pro pleť a v boji s únavou je také super. Vyzkoušejte a uvidíte. Mně pomohl i při prvních příznacích nachlazení. Přeci jen, jak se teď vyhnout kontaktu s nemocným a nic nechytit? Takřka nereálné. S vitamínem C ale máte šanci.

revital-c1000mg-rakytnik-80-40-cz

Léčená rýma trvá týden, neléčená 7 dní

Staré, ale pravdivé, moudro našich babiček. Léčbu neurychlíte, můžete si ale ulevit. Vyzkoušejte mořskou vodu, rýmovník nebo pokrájenou čerstvou cibuli vedle postele. Když nic z toho nepomůže, na řadu přichází nosní kapky.

Je třeba také rozeznat mezi běžnou a infekční rýmou. Běžná rýma je čirá a vodnatá. Virová rýma je hustá a nazelenalá. S ní toho moc nezmůžete a je třeba navštívit lékaře.

Kašel

Další nepříjemný příznak nachlazení, se kterým není radno si zahrávat. Vyzkoušet můžete jitrocelový sirup, čajové směsi na kašel nebo zábaly na hrudník. K nim lze využít tzv. psí sádlo, nebo si v lékárně můžete nechat namíchat směs bylinek ve vazelíně a tím potírat hrudník. Protáhnou nos, uvolní hleny a vám se bude lépe dýchat.

Prevence

Asi nejúčinnější obrana proti nachlazení. Dopřejte tělu dostatek vitamínů, tekutin a také spánku.

Náš tip: Pro podporu dětské imunity vyzkoušejte The Simpsons Multivitaminy v plechové dóze.

Hustý vitaminy pro školáky, nyní v dárkové plechové krabičce, 50 želé + kolostrum 45 tablet, skvělé ovocné příchutě.

The Simpsons Multivitamin + kolostrum

Pro dcerku školkového věku mi bylo doporučeno kolostrum. No jo, ale kde vezmu takové kolostrum, které dostanu i do 5letého dítěte? Tobolku mi nespolkne a sypat to do pití? Většina zůstane na skleničce a veškerá snaha tak přijde vniveč. The Simpson multivitamíny s kolostrem mě zaujaly a spolu s dcerkou jsme je vyzkoušely. Jsou barevné, veselé a navíc skvěle chutnají.

Jsou obohaceny také o vitamín C, vitamíny skupiny B a také vitamín D3. Ten je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Tabletky jsou cucací, s ovocnou příchutí. Dětem chutnají a poctivě je vycucají.

The Simpsons Multivitamin želé

Doplněk stravy – želé s obsahem vitaminů, minerálních látek a rostlinných extraktů. Doplněk stravy pro děti od 3 let.

Multivitamínové želé doplní všechny potřebné vitamíny do dětského těla. Obzvlášť teď, za proměnlivého počasí je to důležité. No a samozřejmě také s nástupem dětí do kolektivu. Prázdniny byly krásné, odpočinuli jsme si, ale teď už je třeba zase myslet na podporu imunity. A s tím nám The Simpsons multivitamíny hravě pomohou.

Nedostatečný přísun prospěšných látek může naše tělo zaznamenávat po celý rok, bez ohledu na roční období či počasí. Záleží spíše na denním programu, intenzitě aktivity, skladbě jídelníčku a aktuální kondici. Cítíte, že potřebujete povzbudit? Vyzkoušejte multivitamin ve formě želé.

The Simpsons multivitamíny jsou skvělé. Dětem chutnají a ta plechová krabička navíc? Super! Už si v ní našly místo také pastelky.

Simpson