Jak se jednoduše zbavit vší? Australian Bodycare zná odpověď!

A je to tu, vaše ratolest opět usedla do školních lavic a vy se hrozíte dne, kdy přinese, namísto pětky z matematiky, domu vši? Vši každoročně trápí až na půl milionu Čechů, takže chápeme vaše obavy. Jejich neustálé léčení je vyčerpávající, hlavně po náročném dni v práci. Co na vši tedy opravdu zabírá?

Značka kvalitních produktů Australian Bodycare má řešení a přichází po několikaletém výzkumu s novými produkty, které se specializují právě na rychlou léčbu vší a hnid. Všechny přípravky obsahují léčivý australský olej Tea tree, který umí opravdové zázraky.

Účinné ošetření za 15 minut!

S léčbou začněte s efektivní Kúrou proti vším. Produkt obsahuje přírodní australský olej Tea tree, který účinně odstraní vši a jejich vajíčka. Kúru stačí nanést rovnoměrně do délky suchých vlasů a na pokožku hlavy a nechat působit 15 minut. Přípravek nechte volně zaschnout, vši i hnidy se během této doby udusí.

Oplachujeme 3, 2, 1!

Po uplynutí 15minutové kúry aplikujte rovnoměrně do celé délky vlasů Oplachovou vlasovou kúru. Ale pozor, opět nasucho! Vmasírujte přípravek do vlasů a pokožky hlavy, nechte působit několik minut a následně řádně opláchněte vodou a vlasy pročešte hřebenem.

Ochranný film, prosím!

Pokud chcete mít opravdu jistotu, že jste proti vším podnikly všechna možná opatření, sáhněte po Spreji na vlasy, který byl speciálně vyvinut k vytvoření ochranného filmu na vlasech. Funguje na stejný princip jako kondicionér ve spreji, akorát chrání před znovuobjevením vší a hnid. Aplikujte převážně do vlasů na šíji a za ušima.

Pokud se vám podařilo zbavit vší na první pokus, tak vám gratulujeme! Občas je potřeba trocha trpělivosti a vytrvalosti a celý proces s přípravky absolvovat znovu, ale nebojte, výsledky se dostaví určitě! A hlavně nezapomínejte překontrolovat všechny členy rodiny, aby se vši znovu nerozmnožily.

Olej Tea tree – zázračný všelék

Co je to vlastně olej Tea tree?

Olej Tea Tree, známý také pod latinským názvem melaleuca, je čistě přírodní produkt, který se v Austrálii pěstuje a používá už celá staletí. Nejhodnotnější vlastností oleje Tea tree jsou jeho antibakteriální účinky, díky němuž prokazatelně ničí mnoho druhů bakterií, virů a plísní, a je tak ideálním pomocníkem při léčbě různých kožních problémů. Olej Tea tree se dá obecně bez vedlejších účinků používat kdekoli na těle. Je to všelék, který můžete nanášet na obličej, na tělo i do vlasů a na pokožku hlavy.

100% čistý olej Tea tree je čistý koncentrát oleje v nejvyšší farmaceutické kvalitě. Lze ho používat samostatně či zředěný vodou. Olej je velmi účinný, takže k dosažení potřebného výsledku potřebujete opravdu jen pár kapek. K dostání ve dvou verzích, 10ml a 30ml.

Výrobky značky Australian Bodycare byly důkladně testovány nezávislými dermatology. Zaručujeme, že jsou jemné a příjemné i k té nejcitlivější pokožce. V nedávné studii vedlejších účinků nezávislá laboratoř zkoumala reakci pokožky po aplikaci našich výrobků. Pokusu se zúčastnilo 50 dobrovolníků. Někteří z nich měli normální pleť, jiní pak atypickou, citlivou pokožku. U žádného z účastníků studie nebyly zaznamenány žádné negativní vedlejší účinky.