Jak se zbavit bolesti bez užití léků

1 (1)

Zdraví se úzce pojí s celkovou spokojeností nás všech. Většina z nás volí cestu „nejjednodušší“, tím je cesta k lékaři, kdy si většinou odnášíme recept a zdravotní problém řešíme konzumací chemických preparátů. Zamyslete se a najděte dostupnější, efektivnější a levnější řešení. 

Akupresura – tradiční asijská podpůrná metoda

Osvědčená starobylá léčebná metoda, dnes již velmi uznávaná v celém světe. U nás je využívaná s rostoucím zájmem v různých oborech medicíny. Mnozí z nás již pochopili, že zdraví můžeme podporovat a udržovat jinak než chemickými prostředky. Vhodná strava, pohyb a způsob životního stylu, patří k nepostradatelně k podpůrným faktorům, které bychom měli vůči sobě respektovat a věnovat jim pozornost.

K dobré prosperitě zdraví patří nepochybně i dobře zvolená regenerace a relaxace. Akupresurní masáží můžete pomoci od bolestivých stavů celého těla, hlavy, páteře, kloubů a přetížených svalů. Akupresurní masáž lze využívat před sportovním výkonem anebo po náročném pracovním dni. Regenerace těla prostřednictvím masáže je často opomíjená, přičemž má obrovský význam zejména jako cílená prevence nemocí. Akupresurní masáž je účinným nástrojem, jak získat a udržet si životní energii, sílu a svěžest. Stimulací správně zvolených akupunkturních aktivních bodů dochází k posílení imunitního systému, posílení i aktivace svalů, mozkové činnosti, odvodnění, odbourání psychického napětí a celkové únavy.

Aku body dlaně

Meridiány, energetické dráhy našeho těla přenášejí k příslušným orgánům životní energii a sílu. V případě, že tok životní energie je v důsledku nějakého vlivu přerušen, dochází k nemoci, k bolesti nebo nepohodě člověka. Pokud je některá dráha oslabena, pak je potřeba průtok energie podpořit účinnou metodou, aby nedocházelo k dalšímu poškozování a zhoršování stavu. Zprůchodnění příslušné meridiány docílíte akupresurní masážní. Dobře zvolenou masáží posílíte funkci příslušného orgánu, který onemocněl nebo vykazuje nedostatečnou funkci.

aku body chodidla

Akupresurní masáží aktivujete celý organismus a sjednocením energetických drah dostanete tělo do energetické rovnováhy a celkové pohody, účinně odbouráte únavu a získáte více životní energie.

 

Akupresurní pomůcky

Lidské tělo má nespočet akupresurních bodů, které působí na činnost celého organismu. Člověk tyto body objevil už pradávno a od té chvíle stále vyrábí a vylepšuje různé akupresurní pomůcky, které napomáhají celkovému pozitivnímu působení akupresury na lidský organismus. Akupresurní pomůcky Vám také pomohou v boji s civilizačními potížemi a onemocněními.

Akupresurní pomůcky pro tělo i duši

  • rehabilitují po operacích, korigují funkci vnitřních orgánů a posilují imunitní systém, zmírňují únavu svalů, ovlivňují funkci močového ústrojí
  • dodávají energii, mají relaxační účinky, zmírňují stres, odbourávají psychickou únavu a tlumí některé bolesti

Zamiřte akupresurní pomůcky na civilizační potíže

Například „bosá chůze“ po kamínkách v přírodě nebo u moře je nejen relaxační přírodní disciplína, ale přes akupresurní bodový tlak do chodidel prospívá celému organismu. Tento povrch ideálně simulují například masážní akupresurní podložky.

Akupresurní podložka – to pravé pro Vás

Máte sedavé zaměstnání nebo například často jezdíte autem? Bolí Vás nohy, hlava, záda, psychicky se necítíte dobře a hledáte cestu k uvolnění? Jste zralí věkem a tělo se častěji „ozývá“? Vyzkoušejte sílu akupresurních pomůcek a na vlastní kůži budete cítit zlepšení! Akupresurní podložka se stane vaším věrným společníkem při cestě za zdravým životem.

Vyzkoušejte akupresurní podložku s 6 magnety pro dokonalé vzpružení celého těla, zmírnění únavy a podpoření prokrvení dolních končetin. Navíc magnety mohou pomoci od otoků, bolesti a zánětů. Podložku využijete v koupelně při ranní hygieně, ve sprše, při žehlení, sledování TV…

SJH 303A akupresurní podložka

Masážní akupresurní podložka s kamínky GOGO účinně poslouží a nahradí přirozenou a prospěšnou chůzi po kamínkách v přírodě nebo po oblázcích u moře. U dětí podporuje podložka správné vytváření nožní klenby. Podložku lze využít taktéž pro polohu vleže, kdy stimulujete akupresurní body osových svalů páteře, kdy pozitivně působí na funkci celého močového ústrojí u žen a mužů.

1 (1)

Na principu akupresurní metody je taktéž vyvinut rotační cvičební akupresurní disk, který navíc přispěje ke zpevnění svalů hýždí a stehen. Pravidelným cvičením docílíte redukce hmotnosti, získáte štíhlý pas a fyzickou kondici. Disk je vyhledávanou pomůckou všemi věkovými skupinami.

disk

Darujte svým blízkým dárky pro zdraví! Doporučené produkty a mnohé jiné naleznete na www.pilulka.cz.