Jak si udržet mladistvý vzhled? Pomůže kvalitní kosmetika

IMG_9999

Téměř každá žena alespoň jednou za život sáhne po nějaké lahvičce v naději, že ji pomůže k dokonalé kráse, zbaví ji vrásek, strií, celulitidy či jiných nedokonalostí. Jak se neztratit v záplavě kosmetických produktů a zvolit kosmetiku, která naší pokožce skutečně prospěje?

Přírodní oleje jako účinná prevence

To nejlepší, co můžeme pro svoji pokožku udělat, je dopřávat ji péči v podobě pečujících olejů, které ji poskytnou bohatou výživu i dostatečné množství vitamínů. S přibývajícím věkem se totiž produkce některých látek, které pomáhají udržovat naší pokožku zdravou a pevnou, pomalu snižuje a právě v tu chvíli je potřeba sáhnout po té správné kosmetice, která její funkci plně podpoří. Postupem času naše pokožka ztrácí zejména:

  • Ceramidy – tuky, díky nimž se dokáže kůže regenerovat, je hydratovaná a pevná.
  • Kyselina hyaluronová – kromě jiného podporuje obnovu kožních buněk, zabraňuje vysoušení i poranění pokožky a zaceluje vrásky.

Onclé dámská 480x300px

foto3Používáním kosmetiky s cennými přírodními oleji jako je například squalan, BIO šípkový olej nebo přírodní olej z ořechů Inca Inchi, můžeme své pokožce pomoci k znovuzískání její pružnosti a hebkosti. Meruňkový olej, šípkový, bavlníkový nebo třeba mandlový olej okamžitě dodají naší pokožce potřebné látky a díky obsahu mastných kyselin přispějí k tomu, aby pokožka získala zpět svou pružnost. Zde skutečně platí pravidlo, že prevence je lepší, než řešení následků. Díky pravidelnému používání kvalitní kosmetiky docílíme mladistvé pokožky a výrazně tak zpomalíme stárnutí kůže.

 

Ověřené ingredience pro vaši krásu

foto2Dobře zvolená dámská kosmetika dokáže zmírnit újmy na kráse. Jedním z trendů poslední doby jsou například rostlinné kmenové buňky. Naprostou stálicí v účinnosti anti-age přípravků je také kyselina hyaluronová, která je důležitou součástí naší pokožky. Vyplatí se proto sáhnout po kosmetice, kde ve složení dohledáte mnoho přírodních látek, jako jsou oleje, vitamíny, hydratační látky, rostlinné kmenové buňky či kyselina hyaluronová. Kosmetika s těmito látkami vám pomůže v boji proti nedokonalostem i stárnutí. Výsledkem bude nejen jemná a zdravě vypadající pokožka, ale hlavně také nové sebevědomí.

Vlastní zkušenost jako důkaz

Jedním z faktorů, který nás ovlivňují při výběru vhodné dámské kosmetiky, mohou být klinicky ověřené účinky konkrétního produktu. Úplně nejlepší je však přípravek vyzkoušet na vlastní kůži. Po měsíci používání by se měly účinky projevit, a to je dobré vodítko k rozhodnutí, zda přípravek umístíte do koupelny nebo do koše.

Onclé slide - těhule

Trocha pevné vůle umí zázraky

Ať už sáhnete v obchodě po jakékoliv kosmetice, je dobré mít vždy na paměti, že ani sebelepší složení přírodních olejů nevrátí pokožce pružnost při pouhých čtyřech hodinách spánku denně. Kmenové buňky si poradí se striemi i celulitidou a naše stehna budou hladká mnohem rychleji a snáze, pokud místo láhve s barevnou limonádou sáhneme raději po čisté vodě. Zrovna tak je dobré podpořit účinky zkrášlující kosmetiky úpravou stravy. Instantní krása bohužel neexistuje a občas i kyselině hyaluronové nebo rostlinným buňkám musíme pomoci svým zdravým životním stylem.