Jaké metody mohou prsa zpevnit a zvětšit?

Jaké metody mohou prsa zpevnit a zvětšit?

Údajně až 93 procent mužů se při prvním setkání se ženou nejdříve podívá na její prsa. Mimo jiné i proto patří augmentace, tedy operační zvětšení prsou, mezi nejvíce vyhledávané zákroky v oblasti plastické a estetické chirurgie. Samozřejmě, i v této oblasti má žena na výběr, buďto jít takzvaně „pod kudlu“, nebo se spolehnout na jiné prostředky.

Plastická operace

Zvětšování prsou probíhá v celkové anestezii a je vhodné pro ženy s povislými anebo drobnými ňadry. Implantát má anatomický (v podobě kapky), kulatý anebo asymetrický tvar. Po operaci je potřebná hospitalizace a také užívání léků proti bolesti. Několik následujících týdnů žena musí nosit speciální podprsenku a vyhnout se jakékoli větší fyzické zátěži. V ideálním případě by pak měla jednou za dva roky od operace podstoupit ultrazvukové vyšetření. Pokud je vše v pořádku a nenásledují žádné pooperační komplikace, není už v dalších letech potřeba zásahů a úprav.

Modelace prsou

stred

Ženami často vyhledávanou plastickou operací je také modelace prsou. Zájemkyně většinou chtějí pozvednout povislá ňadra, vytvarovat a takzvaně omladit vzhled ňader anebo mají zájem o operativní vyřešení různých problémů s bradavkami.

Bez jizev to nepůjde

Po těchto zákrocích obvykle v oblasti prsou zůstává více či méně viditelná jizva, jejíž tvar závisí na daném typu modelace. Pokud se žena rozhodne podstoupit plastickou operaci, musí samozřejmě počítat s nemalou investicí. Průměrná cena augmentace se v Česku pohybuje kolem 75 tisíc korun, na modelaci prsou si klientka musí připravit minimálně 47 tisíc, cena tohoto zákroku se však může vyšplhat i přes 80 tisíc korun.

Vidina operace vás děsí? Existuje i jiná cesta!

Pokud si plastickou operaci z finančních důvodů nemůžete dovolit, obáváte se bolesti, nečekaných komplikací anebo neuspokojivého výsledku, sáhněte po prověřeném doplňku stravy. Mezi nejúčinnější bezesporu patří inovovaný doplněk stravy NadraIN FORTE s ještě silnějším a účinnějším složením, než jeho oblíbený předchůdce (www.nadrain.cz) . Díky čtyřem silným komplexům pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Kromě větších, pevnějších a krásnějších prsou přispívá nově i k udržení hladké, pružné a hydratované kůže prsou a dekoltu a navíc omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí.
NadraIN-Forte-800x600
Složení přípravku je založeno na přírodních látkách, které šetrnými a bezpečnými mechanismy působí na ženský organizmus, zejména na tkáň prsou, udržují tělesný komfort a harmonii ženského těla.

Chcete vědět, jak přesně NadraIN funguje a kdy na sobě můžete pozorovat první změny? Podívejte se na toto video(http://www.nadrain.cz/videa-nadrain.html)  nebo zhlédněte manuály, jak si vybrat plavky podle postavy nebo jak vhodně zvýraznit dekolt pomocí šperků. Účinky tohoto přípravku potvrzují i kladné recenze uživatelek (http://www.nadrain.cz/reference.html) ,

zaver

které jsou spokojeny se svým novým vzhledem. Jeden příklad za všechny: „Z počátku jsem tomu moc nevěřila, takže mě výsledek mile překvapil. Nejen, že mám prsa, o kterých jsem snila, ale hlavně i moje sebevědomí je rozhodně na lepší úrovni,“ napsala slečna Karolína. Vyzkoušejte NadraIN i Vy a přidejte se k řadě spokojených uživatelek!