Jarní očista s Green Trio

ID-100162213

Jaro je ideálním obdobím na detoxikační kúru. Po zimě je naše tělo totiž zesláblé, vyčerpané a také trpí na nedostatek vitamínů. Toto je způsobeno také „zimní“ stravou, kdy naše tělo „nacpáváme“ vším možným. Na našem stole se objevují hlavně smažená jídla, uzeniny anebo sladkosti. Tato jídla se těžko tráví, způsobují bolesti hlavy a únavu. Řešením je právě detoxikace…

Při tzv. očistné kůře je nutno zahrnout do svého jídelníčku zdravé potraviny, a to hlavně ve formě zeleniny a ovoce, a také pobyt na čerstvém vzduchu a naordinovat si dostatek pohybu. Důležité je vyhnout se jídlům z rychlého občerstvení, cukrům, živočišným tukům, alkoholu a cigaretám.

Zelené superpotraviny jako podpora
Zelený ječmen, chlorella a spirulina jsou přímo ideální na užívání při očistné kůře. Jde o přírodní extrakty, které jsou kompletním zdrojem nejrůznějších vitaminů a stopových prvků. Jsou účinným antioxidantem, uvolňují škodliviny usazené v tkáních a orgánech a vylučují je z organismu.

Green Trio TOPNATUR® je vysoce účinná směs zelených superpotravin: Spiruliny, Chlorelly a Zeleného ječmene. Obsahuje jedinečnou směs fytonutričních látek a dodává našemu organismu zvlášť prospěšné živiny, které nejsou často součástí průměrné stravy.

V přírodě jsou zelené potraviny nejkoncentrovanějším zdrojem živin a poskytují nám mikroživiny, které často chybí ve zpracované stravě.

topnaturMladý ječmen, chlorela a spirulina tvoří trojici, jejíž specifické účinky na lidský organismus se ideálně doplňují. Jejich užívání tělu pomáhá s detoxikací, harmonizují a posilují celý organismus. K tomuto účelu byla vyvinuta speciální směs tzv. „zelený multivitamin“ – GREEN TRIO TOPNATUR®, který právě díky optimální kombinaci čistě přírodních složek, přináší v jedné tabletě účinek hned tří zelených potravin. Tablety jsou navíc lisovány za studena, aby v nich zůstalo zachováno maximum vitamínů. Na rozdíl od synteticky vyráběných multivitaminů, obsahuje GREEN TRIO TOPNATUR® směsi látek, které nemohou být vytvořeny uměle v laboratořích. Díky tomu je jediným přípravkem svého druhu na českém trhu.

Kdo by měl tento výrobek především užívat?

  • Ti, kdo hledají přírodní potravinový doplněk, jednoduchý na užívání, srozumitelný a přehledný
  • Lidé, kteří chtějí fungovat na 100%
  • Lidé, kteří chtějí své tělo detoxikovat
  • Lidé pracující na směny
  • Lidé, kteří se vážně zabývají tím, jak zlepšit svůj příjem živin
  • Ti, kteří konzumují méně než 5 dávek ovoce a zeleniny denně (většina lidí ve vyspělých zemích konzumuje pouze 3 a méně dávek ovoce a zeleniny denně)