Jarní únava: Zažeňte ji pomocí této zázračné bílkoviny!

krása

Milujeme březen, protože je znamením toho, že jaro je již ve vzduchu. Zatímco je příroda ještě pod sněhovou peřinou, naše tělo se již začíná připravovat na příchod jara. Možná už i vy s nedočkavostí čekáte, že začnou vykukovat první sněženky a uslyšíte štěbetání ptáků, ale na druhé straně, měli byste se zaměřit také na sebe!


Nedostatek energie, kterou jsme spotřebovali během zimy a nezásobili se novou, si žádá svou daň, a to v podobě jarní únavy. Po dlouhém chladném období je naše tělo vyčerpané kvůli nedostatku slunečního záření, ale také v důsledku nedostatku vitamínů a minerálů, které jsme našemu tělu jaksi zapomněli doplňovat.

Na konci zimy a začátkem jara dostává náš imunitní systém pořádně zabrat. Hlavní příčinou je střídání teplot, které mají nezanedbatelné výkyvy. Určitě se budeme opakovat, avšak vitamín C je přirozeným posilovačem imunitního systému. Jeho nedostatek se může projevit jarní únavou nebo slabostí, ale stejně i záněty či metabolickými poruchami.

Sipky_CZa

Co vám pomůže?

Jarní únava – to není jen nedostatek energie, nechuť do práce, únava a zvýšená potřeba spánku 24 hodin denně. Jarní únava se může projevit i na naší pleti. Nemusíte věřit, ale je to tak. Během zimy jsme nedělali žádné náročné aktivity, často zapomínali i na pitný režim a dostatečnou výživu, i díky tomu může naše pleť vypadat mdle a bez života.

Věděli jste, že kolagen není nutný jen pro naše zdraví, ale i pro naši pokožku? Kolagen, respektive kolagenová vlákna, totiž pomáhají pokožce nejen udržet si svou pevnost a pružnost, ale také pomáhají předcházet vzniku vrásek, tvorbě akné či černých teček.

věděli jste, že úbytek kolagenu může i bolet? V podstatě platí, že s každým úbytkem kolagenu dochází k problémům s pohybovým aparátem, každý úbytek kolagenu v těle totiž zároveň snižuje ochranu chrupavek a šlach, čímž dochází k jejich opotřebení.

Nicméně, tato zázračná bílkovina dokáže mnohem více! Kdo z nás by netoužil po krásných a hustých vlasech, které vídáme v televizi – v reklamách na šampony? Pevné, husté, lesklé a hlavně zdravé vlasy jsou snem jistě každého z nás. Jejich kvalita je ovlivňována nejen genetikou, ale také počasím či prostředím, ve kterém žijeme.

Čím více negativních faktorů na naše vlasy působí, tím více se může jejich kvalita zhoršovat. Stejně to platí i po zimě. Časté střídání studeného venkovního prostředí a vytopených místností způsobí, že jsou nyní zcela bez života. Vraťte jim lesk a zářivost kolagenem. Kolagen totiž pomáhá zlepšit jejich kvalitu tím, že je posiluje – vlasy se díky němu nelámou, krásně se lesknou, drží si svůj objem a navíc, kolagen zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů.

Jarní únava působí snad na každý kousek našeho těla. S nástupem teplejších dnů, kdy dochází v důsledku jarní únavy k poklesu naší aktivity, dochází rovněž ke ztrátě kvality našich nehtů, jsou křehké, lámou se, mohou se i loupat, a to je noční můra každé ženy.

Ale zoufat už nemusíte, protože v každém doušku Inca Collagenu je obsažených 3000 mg účinného hydrolyzovaného kolagenu, který výrazně zlepšuje kvalitu nehtů, vlasů, ale i pleti a naše celkové zdraví.