Jaro je na detox ideálním obdobím. Pomůže získat také krásnější pokožku

detox

Po zimě tělo doslova volá po očistě. Méně a zdravěji jíst, více se hýbat a zbavit organismus zbytečných usazenin je na jaře zcela přirozené. Využijte jarní měsíce k detoxikaci organismu, díky které získáte také zdravější a pevnější pokožku. Díky síle výtažků z mladých březových lístků to půjde snadno.

Detox může při první zmínce evokovat něco velmi náročného, zdlouhavého a nepříliš příjemného, co člověk podstupuje jen s velkou námahou a pevnou vůlí. Takto však detox vůbec vypadat nemusí, lze ho naopak pojmout jako vítanou změnu zavedeného životního stylu, odlehčení organismu a ozdravení těla i mysli.

Přizpůsobte si detox tak, aby vám byl příjemný a abyste zároveň pociťovali jeho účinky. Soustřeďte se na příznivé pocity, které se díky změně životního stylu objeví, a radujte se ze znovunalezené rovnováhy a obrody celého organismu.

Začněte péčí zevnitř

Látkovou výměnu v těle aktivujete BIO Březovou šťávou, která napomáhá pročištění organismu. Podporuje vylučování škodlivých látek, což přispívá k lepšímu fungování metabolismu a následně také pozitivně ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti. Šťáva je složená pouze z přírodních surovin a neobsahuje cukr. Při detoxu hraje důležitou roli dostatečný příjem tekutin, denně byste jich měli vypít přibližně 2,5 litru (v závislosti na tělesné váze).

BIO Březová šťáva

Lehká a účinná masáž proti celulitidě

Masáž je velmi účinným a zároveň jednoduchým způsobem, jak zmírňovat „pomerančovou kůži“ a udržovat pokožku zdravou a krásnou. V masírované pokožce probíhá urychlená látková výměna, která pomáhá likvidovat nadbytečné tukové buňky, které se v podkoží usadily, a tím i redukovat projevy celulitidy.

Březový olej na celulitidu Weleda byl vytvořen speciálně pro masáže míst postižených celulitidou – stehen, boků, hýždí a paží. Obsahuje rostlinné oleje, které působí v hlubších vrstvách pokožky a podporují její prokrvení a látkovou výměnu uvnitř a zjemnění pleti navenek.

Při pravidelném masírování březovým olejem pokožka získává zpět svoji elasticitu a na dotek je hladká a hebká.

Dermatologické testy prokázaly účinnost přípravku: po 28 dnech jeho používání došlo ke zpevnění a vyhlazení pokožky o 21 %.

EN RGB Stretch Mark Massage Oil Pregnancy Glass Bottle

Připravte pokožku na masáž sprchou

Ideálně pokožku na působení Březového oleje na celulitidu připravíte již během sprchování. Použijte Březový sprchový peeling, který pomůže pokožku krásně zjemnit a střídejte během sprchování teplou a studenou vodu.

00 CMYK Body Wash Almond PE Tube