JDI DO TOHO S NASAZENÍM

durex jdi do toho s nasazenim

Durex – Žádné hranice… žádná omezení. Vítejte v mezinárodním jazyce sexuálního zdraví a spokojenosti. Máte před sebou celý svět, který můžete objevovat. Máme 80 let zkušeností v oblasti sbližování párů a zkvalitňování jejich milostného života jak v ložnici, tak i mimo ni.

Proč si vybrat Durex

Začíná to prostým základem. Všechny naše kondomy jsou vyrobeny z materiálu prvotřídní kvality. Pak je každý elektronicky testován, vzorky z každé šarže postupují testy nafukování vzduchem, abychom zkontrolovali jejich pevnost. Mezinárodní standardy vyžadují naplnění kondomu až 18 litry vzduchu při ‘testu prasknutí vzduchem’. Kondom Durex se většinou roztáhne a udrží až 40 litrů vzduchu než praskne (příklad toho, že nedodržujeme celosvětové bezpečnostní standardy kvality, ale překračujeme je).

Vzorky kondomů se take naplní vodou a pak jsou zkoumány, zda nepatrně nepropouštějí tekutinu. Každý měsíc provedeme přibližně 2 miliony těchto testů propustnosti. Všechny typy kondomů jsou také dermatologicky testovány. Každý kondom je elektronicky testován na možné nedostatky před tím, než je uveden na trh.

Kromě zdokonalování testování výrobků, neustále podnikáme průzkumy – hledáme nové způsoby jak vylepšit naše výrobky nebo objevit nové trendy v sexuálním chování, abych vyšli vstříc našim zákazníkům. To znamená, že shromažďujeme cenné informace, které jsou pravidelně konzultovány s ministerstvem zdravotnictví, nemocnicemi, vědci, akademiky a dalšími orgány zabývajícími se sexuálním zdravím.

To je důvod proč miliony lidí po celém světě důvěřují Durexu každý den.

Vychutnejte si společné chvíle

Je snadné se domnívat, že každý je v ložnici sebevědomý, až na vás, ale ve skutečnosti většina lidí trpí mindráky a mají obavy týkající se sexu. Přestože asi budete muset trochu zapracovat, jsou zde jednoduché kroky, jak si pozvednout sexuální sebevědomí.

  1. Buďte upřímní: To neznamená uvádět vašemu partnerovi vše, co vám na vás samotných vadí, ale místo toho mu sdělit, pokud se cítíte nesměle, nervózně nebo nejistě, aby vás nenutil do něčeho, kde se moc necítíte.
  2. Poznejte sami sebe: Je těžké být sebevědomý, když nevíte, co chcete. A to není myšleno jen fyzicky. Představy vám mohou pomoci prozkoumat, jak pohodlně se cítíte v různých sexuálních úlohách. Jestli se je rozhodnete uskutečnit, je zcela na vás.
  3. Informujte se: Zeptejte se svého partnera, co má rád. Nemusíte zrovna umět číst myšlenky nebo být hadí muž/žena, abyste byli dobrými milenci – jen se zajímejte o partnerovo potěšení (a vaše vlastní).
  4. Zakryjte se: Pokud vás nějaká část vašeho těla činí nejisté, nestresujte se tím, že se budete muset hned úplně svléknout. Nechat si na sobě pár kousků oblečení není nic špatného, během prvních pár muchlovaček. Odhalujte se postupně, jak si partner získává vaši důvěru. Nicméně, nedělejte z toho trvalou záležitost.
  5. Vyfikněte se: Možná to bude znít pošetile, ale oblečení nám pomáhá hrát role a hrát, že vám nechybí sexuální sebevědomí je nejsnazší způsob, jak tohle sebevědomí získat.
  6. Dostaňte se do formy: Cvičení a zdravý životní styl vám nepomohou jen k tomu, abyste dobře vypadali – také budete citově odolnější. Ještě lépe, cvičte spolu se svým partnerem a odměnou vám budou načerpané endorfiny a lepší výdrž.