Jednoduchá výměna plínky u vašeho batolete? Je možná… s kalhotkami.

image001

Rodiče jsou často překvapeni, jak rychle jejich dítě roste a mění se. Novorozenci se každý den učí něco nového o sobě a svém okolí. Emoce, pohyb, komunikace se světem: to jsou velmi důležité dovednosti, které by děti měly získat, aby si dokázaly uvědomovat sebe a své chování.

Pro milující matku a otce, kteří podporují zdravý vývoj svého dítěte, je toto období krásným dobrodružstvím. První krůčky udělá dítě jen jednou v životě, proto pozorně sledujte své batole a radujte se spolu s ním z toho, jak získává další zkušenosti.

Děti začínají lézt přibližně ve věku 6–7 měsíců. Osmiměsíční batolata se pokoušejí sedět a vstávat, jejich nožičky se učí chodit. Právě v tomto období by mělo děťátko cítit svobodu pohybu a pohodlí.

Vlhké nebo nepohodlné plenky mohou dítěti ztížit pohyb, a proto je mimořádně důležité používat správné plenky nebo plenkové kalhotky. Měly by se dát snadno vyměnit, zejména pokud je dítě aktivní a už nechce ležet na přebalovacím pultu.

Pants-02

Proč Pampers Pants?

Kalhotky představují ideální volbu pro děti, které se začínají více pohybovat, dělají první kroky a jsou aktivnější, což ztěžuje výměnu klasické plenky.

Pampers nabízí 2 řady plenkových kalhotek:

  • Pampers Pants
  • Pampers Premium Care Pants.

Díky pružným páskům kolem pasu je použití kalhotek Pampers velmi snadné – prostě je děťátku natáhnete jako kalhotky. Měkké volánky kolem nožiček zajišťují pohodlí a chrání před protečením.

Použité kalhotky můžete na boku snadno roztrhnout a sundat, aniž byste je museli dítěti stahovat nebo „svlékat“. Upevňovací pásek na zadní straně kalhotek pomáhá při sbalení plenky po použití.

pampers

Kalhotky Pampers obsahují inovační absorpční jádro se třemi absorpčními kanálky, které pomáhají rovnoměrně odvádět vlhkost a účinněji ji vstřebávat (v porovnání s předchozími verzemi), což zmírňuje pocit těžké plenky.

Plenkové kalhotky Pampers si zachovávají pružnost a strukturu materiálu i po naplnění a díky tomu si udržují tvar a zvyšují pohodlí dítěte. Plenkové kalhotky, stejně jako celá řada plenek Pampers, zajistí dítěti suchou pokožku až na 12 hodin.

Plenkové kalhotky Pampers Premium Care zároveň poskytují mimořádný komfort díky  hedvábně jemné zadní straně plenky. Jsou rovněž vybaveny indikátorem vlhkosti, který pomáhá rodičům zjistit, kdy je potřeba plenku vyměnit.

Kupte nyní Pampers Kalhotkové plenky Mega Box za akční cenu 599 Kč!