Jste ve stresu, nervózní, podráždění, nemůžete spát? Svěřte se do péče zklidňujících léčivých bylin…

Melisana_spon with herbs_OLD

Každý z nás ve svém životě zažil či zažívá stresové situace. Také některé faktory našeho života můžeme vnímat jako stresové. Stres nastává, když tlaky, kterým v životě čelíme, překročí naši  schopnost vyrovnat se s nimi. Stoupající pracovní zátěž, nikdy nekončící práce v domácnosti,  rodičovství či rodinné potíže.

V malých dávkách nám stresová reakce muže pomoci zdolat výzvu nebo dodržet termín, ale přetrvávající stres muže vyčerpat naše energetické rezervy, což se projeví únavou a vyčerpáním. Chronický stres vede k depresi, úzkosti, nechuti se rozhodovat, nespavosti a narušuje paměť a soustředění. Pokud máte problémy se stresem, nejspíš máte také problémy se spánkem.

Pokud vypustíte kofein, zkusíte pravidelně cvičit a najdete si čas pro sebe, budete mít i méně problémů se spánkem. Než si na tento postup najdete čas a zabere, můžete vyzkoušet jako první krok např. bylinné čaje nebo bylinné zklidňující léky. V našich lékárnách nyní nově najdete volně prodejný německý rostlinný lék Melisana celým názvem Klosterfrau Melisana Koncentrát.

Melisana-155ml-CZ

Jedná se o speciální kombinaci 13 léčivých bylin se zklidňujícím účinkem na nervové potíže. Uklidňuje při stresu, zmírňuje nervozitu a úzkost, bolesti hlavy z rozčilení. Zklidňuje zvýšené vnitřní napětí v přechodu či při menstruaci.

Pomáhá při nespavosti, ulehčuje ztížené usínání z nervozity i při změnách atmosférického tlaku. Použití tohoto tradičního rostlinného léku je založeno na zkušenosti trvající přes 190 let. Na základě znalostí léčebných účinků přírody vytvořila tuto recepturu již v roce 1826 jeptiška (německy Klosterfrau) a svůj lék nazvala jménem Melisana Klosterfrau.

jeptiska

V původní receptuře sestavené z květu skořice, plodu kardamomu, kořenu hořce, meduňkového listu galgánového kořene, květu hřebíčku, kořene anděliky, plodu černého pepřovníku, semena muškátového ořechu, kořene omanu pravého, kůry skořicovníku, zázvorového kořene, pomerančové kůry se Melisana Klosterfrau používá dodnes v mnoha zemích světa.

Povinné texty: Klosterfrau Melisana koncentrát je léčivý přípravek. K vnitřnímu užití nebo kožnímu podání. Čtěte pečlivě příbalový leták.