Když to v posteli nefunguje aneb co dělat, aby to v posteli fungovalo

Když to v posteli nefunguje

Jedině příroda umí jednoduše, rychle a hlavně bezpečně vyřešit problémy našeho psychického i fyzického zdraví. Samozřejmě jde také o to, jaký máte problém, ale o to důležitější je pro Vás najít jeho nejlepší řešení nyní, ale i s ohledem do budoucnosti. Víte jak to řešit?

76d9d0125c

Všechny ženy touží být milované a pouze málokterá z nás si neuvědomuje, že spolu s láskou souvisí i naše vnitřní pocity a naplnění našich tužeb není vždy tak snadné. Za naším uspokojením nestojí vždy jen mužova potence, ale problémy nám může způsobit i nízká hladina androgenů a estrogenů, špatná psychická pohoda či jiné faktory našeho života.

Aphrodisia „V“ pro ženy je přírodní produkt formulován z výtažků vybraných bylin s ověřeným afrodiziakálním účinkem. Kombinace těchto bylin z různých končin světa, které prokazatelně zvyšují libido či pomáhají zvýšit sexuální touhu a zájem, stimulují sexuální funkce a Vám pomohou zlepšit požitek z prožitého večera. Aphrodisia „V“ pro ženy má ambice dovést nás až na vrchol potěšení tak i změnit náš postoj k sexu či dospět k přirozenému vyvrcholení. Působením unikátní kombinace přírodních látek napomáhá procesu, který začíná na úrovni centrálního nervového systému, stupňujícího pohlavní vzrušení, které vrcholí orgasmem. I když je ještě hodně věcí v této oblasti zahalených rouškou tajemství a v naší společnosti je toto téma chápáno jako tabu, nemůžeme jej obcházet. V 21. století pořád až 15% žen nezná pocit, když mozek zažívá neuronový ohňostroj vyvolaný v limbickém systému a příčin proč zdravá žena nemůže dosáhnout vrcholu je několik. Když si odmyslíme psychické, traumatické či zdravotní příčiny, předsudky, partnerský nesoulad … tak není důvod nejít s Aphrodisiou „V“ pro ženy až na vrchol, bez zbytečného předstírání! No problémy s poklesem libida a také problémy s erekcí se stále častěji vyskytují i u mužské části populace.

„Proč bych měl zkoušet další z tisíce produktů na našem trhu zaměřených na potenci či zvýšení výkonnosti. Vždyť já s tím nemám problém!“ řekne si téměř každý muž. Alespoň před všemi kamarády to tak všichni prezentujeme a málokdo si přizná problémy v posteli. Nejde o to, jak přesvědčujeme naše okolí o své potenci, ale o to zda jsme opravdu spokojeni sami se sebou. Dokážeme si sami kriticky říci, že věkem klesá i naše potence?

Mature couple getting intimate in bed , kissing each other

Mature couple getting intimate in bed , kissing each other

Aphrodisia „V“ pro muže je přírodní produkt složený z unikátní kombinace pěti rostlin z různých koutů světa a L-argininu. Aphrodisia „V“ pro muže je dobrou zprávou pro všechny, kteří si váží každou chvilku strávenou s partnerem a vědí nebo chtějí si užít svůj život naplno. Myslíme si, že většina dobrých manželů či partnerů chce být i dobrými milenci. Tak proč váhat a nevyzkoušet produkt, který pomáhá vyřešit dlouhodobé problémy? Kdybyste věděli, že se to dá elegantně řešit bez léků, váhali byste s pravidelným užíváním čistě přírodního produktu a rádi se vyhnuli rozhovorům typu: „Myslím si, že si skvělý, ale“ … nebo snad „Bylo to výborné, ale …“? Určitě ano! Pojďte tedy až na vrchol, zlepšete Vaše postavení!

ABY TO V POSTELI FUNGOVALO

Sexualita je jednou z nejpřirozenějších a nejúžasnějších součástí života.

Sexuální touha je člověku vlastní. Pocit, který – ať si to už připustíme, nebo ne – nás provází po celý život, od rané puberty až po podzim našeho života. Přestože nám média velmi často předkládají dokonalé páry, které mají na první pohled perfektní milostný život, pravdou je, že v reálném životě jde spíše o výjimku jako o pravidlo.

DŮLEŽITÁ KOMUNIKACE

Sexualita, stejně jako i ostatní aspekty vztahu muže a ženy, závisí od mnoha vlivů a ne vždy se blíží k dokonalosti. Sexualita jako taková je zajímavá a vzrušující nejen sexuálním aktem, ale i strategií svádění, letmými doteky mezi partnery, pohledem do očí. Sexuální touha, v odborných a medicínských kruzích nazývaná pojmem libido, je však v každém páru jiná, přičemž často bývá ovlivňována mnoha vnějšími i vnitřními vlivy. Zejména dnes se setkáváme s poruchami sexuální aktivity nebo selháním při sexuálním aktu. No řekněme si otevřeně – dobrý sex začíná již mimo ložnice. Základem dobrého sexu a dobrého vztahu je komunikace mezi partnery. Muži a ženy jsou však rozdílní a třeba brát ohled i na tuto skutečnost. Pokud některý z partnerů ztrácí zájem o sex, má potíže při samotném aktu, nebo se mu vyhýbá, potlačuje touhu a vzrušení u něj velmi rychle opadá, mohou být za tím emocionální nebo fyzické poruchy. Ty však mohou vést až k rozpadu vztahu či manželství a následných psychických traumat, impotence, nebo až frigidity.

Sad couple finding out results of a pregnancy test in the bedroom

Sad couple finding out results of a pregnancy test in the bedroom

VYCHUTNAT SI OKAMŽIK

Na trhu je dnes mnoho přípravků na zvýšení sexuální aktivity a libida, ale mnohé z nich za obrovské peníze přinášejí rozpačité výsledky. Většina výrobců těchto produktů slibuje „okamžitý účinek „po užití pilulky. V reálném životě to však není nejideálnější řešení, protože sexuální touhu si nelze naplánovat. Těžko si představit, že když to na vás přijde, dáte si po užití pilulky pauzu a počkáte s partnerem či partnerkou, dokud začne tabletka účinkovat. Přirozené je užít si ten vzácný moment kdykoliv, když mají chuť oba partneři. Ani toto již není nemožné, protože se na našem trhu objevila novinka, která vám to umožní. Aphrodisia V pro muže a Aphrodisia V pro ženy, i na dlouhodobé užívání, vám umožní obšťastnit partnera nejen hned, ale kdykoliv, když budete mít na to chuť.

Young Couple in Bed. Models Released

Young Couple in Bed. Models Released

APHRODISIA V PRO MUŽE A APHRODISIA V PRO ŽENY

Jedinečná dvojice výživových doplňků s unikátní patentovanou kombinací bylin a aktivních látek, které prokazatelně pomáhají nejen při zvyšování libida u žen a mužů, ale stimulují i mozek. Tím zajistí kvalitní erekci a prokrvení genitálních oblastí, i zvýšení chuti na sex a zintenzivnění sexuálních zážitků. Aktivní látky a bylinné výtažky z různých končin světa, které přípravky obsahují, vám umožní poznat dosud nepoznané rozměry vašeho vztahu. Výtažek z kořene Maca, který pochází z oblasti Peru, a jeho pozitivní účinky na potenci a libido využívali již dávní Inkové. Účinky Sibiřského ženšenu také ověřila staletí. Na posilování reprodukčních žláz, při problémech s erekcí a při potřebě zvýšení sexuálního zájmu byl používán již ve staré čínské medicíně. I extrakt z plodů kotvičníku zemního je znám skvělými účinky. Na posílení mužnosti, zvýšení sexuální výkonnosti a zrychlení regenerace ho používali již před staletími indičtí medicinmani. Škornice šípovitá pochází z Asie a má vynikající účinky při stimulaci sexuálních funkcí. Stimuluje sexuální touhu mužů i žen.

Ginko biloba, jeden z nejstarších žijících druhů stromů na zemi, má také své zastoupení v tradiční čínské medicíně. Výtěžek z listů podporuje reprodukční funkce a pomáhá při snadnějším proudění krve. Aphrodisia V pro ženy obsahuje i extrakt z listů Damiana, která pochází z oblastí Střední Ameriky a je známá jako sexuální tonikum pro ženy. Má pozitivní vlivy při sexuálních a hormonálních problémech, zintenzivňuje sexuální touhu. Aphrodisia V pro muže a Aphrodisia V pro ženy obsahují i L-Arginin, aminokyselinu, která má blahodárné účinky při problémech s erekcí, při ztrátě libida, produkci spermií, sterility u mužů. Produkty Aphrodisia V pro muže a Aphrodisia V pro ženy přináší společnost Imperial VITAMINS CZ, s.r.o. a je možné je zakoupit na www.aphrodisia.cz.