Klouby nás bolet nemusí!

K opotřebování chrupavek kloubů dochází již od věku 35 let a s přibývajícími léty se kloubní potíže stávají závažným problémem, který nám ztěžuje a komplikuje život. Dokonce se musíme vzdát některých svých aktivit a zálib. Je ale chybné si myslet, že bolesti kloubů zkrátka už k vyššímu věku patří a že se s nimi musíme smířit.

Včasná péče

Důležité je začít o své klouby i kosti preventivně pečovat ještě v době, kdy tyto potíže vnímáme pouze jako občasné. Jakmile tyto obtíže přetrvávají delší dobu, nebo se objevují častěji, může dojít k poškození chrupavek i kostí, klouby “ztuhnou“, ztrácí na pohyblivosti a mohou bolet i v klidovém stavu.

Tři základní opatření

Pohybová aktivita

  • Přiměřený pohyb přináší posílení všech kloubních tkání, ale i okolního svalstva, to vše klouby zpevňuje a zvyšuje jejich podporu a sílu, udržuje vysokou flexibilitu.

Redukce nadváhy

  • Každý kilogram navíc naše klouby doslova přetěžuje, redukcí váhy proto kloubům velmi ulevíte.

Cílená výživa – KOLAGEN Q-PREMIUM

gelatinaJedinečným zdrojem celého komplexu regeneračních látek je GELATINA PLUS. Obsahuje čistý KOLAGEN Q-PREMIUM se spektrem 20 aminokyselin které formují všechny typy kolagenních struktur kloubních tkání, jež tvoří chrupavky kloubů a šlachy. Tyto bílkovinné látky se také podílí na udržení svalové hmoty a na dobré kondici kostí. Navíc obsahuje minerální látky – VÁPNÍK – HOŘČÍK – ŽELEZO, které potřebuje celý pohybový aparát. Díky vápníku jsou kosti pevné a správně se vyvíjejí, hořčík napomáhá k uchování normálního stavu kostí, železo je nezbytné pro tvorbu hemoglobinu a červených krvinek, bez kterých se transport kyslíku a živin v těle neobejde. Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenních vláken a podporuje zdravý stav chrupavek kloubů i kostí.

S GELATINOU PLUS VÁS POHYB NEBOLÍ!