Konec trápení s vypadáváním vlasů

^0DE977423B1C91D7804E387D66FDDE60FF5CBF91FBF39B79DC^pimgpsh_fullsize_distr

Vypadávání vlasů může mít různé příčiny: od genetických, přes hormonální až po stres a nezdravý životní styl. Rozhodující vliv na kvalitu vlasů mají také tzv. mikrozáněty na pokožce hlavy. Pokud máte s řídnutím vlasů problém, doporučujeme jedinečnou dvojkombinaci šamponu a tonika proti vypadávání vlasů Eucerin® DermoCapillaire.

Účinné řešení

Přípravky proti vypadávání vlasů DermoCapillaire obsahují hned tři aktivní ingredience, které proces ztenčování a následného vypadávání vlasů dokáží přinejmenším významně zpomalit. Látka licochalcon A ulevuje pokožce hlavy od mikrozánětů, zatímco kreatin a karnitin dodávají vlasovým váčkům více energie, která je potřebná pro kvalitu vlasů a jejich zdravý růst. Ve výsledku tato kombinace účinných látek dokáže omezit proces řídnutí vlasů.

Jak na to?

Péče proti vypadávání vlasů začíná už u mytí. Proto je tu šampon DermoCapillaire, který navíc pomocí velmi jemných mycích složek vlasy šetrně čistí. Nezapomeňte šampon nechat chvíli působit. Následně přímo ke kořínkům naneste speciální tonikum DermoCapillaire a jemně ho vmasírujte prsty do pokožky hlavy. Použít ho můžete na umyté i suché vlasy, protože se ihned vstřebává a vlasy nemastí.

6x-1

EUCERIN DermoCapil. šampon vypadávání vlasů 250ml a EUCERIN DermoCapil. tonikum vypadávání vlasů 100ml