Konečně efektivní cesta ke zdravým dásním. Vyzkoušejte, jak funguje přístroj na mezizubní prostory!

Philips-337956899-HX8381_01-MI1-global-001

Věděli jste, že asi 80 % lidí si nedokáže správně vyčistit zuby a že obyčejným kartáčkem si čistíte zuby cca jen 30 % a zbylých 70 % je ukryto pod dásněmi?

Každodenní hygiena je pro každého člověka naprostou samozřejmostí. Zdravé a krásné bílé zuby by chtěl mít snad každý, ale pouze malé procento lidí skutečně ví, jak mají o zuby správně pečovat. Právě ona nesprávná péče a dodržování špatných pravidel vede k jejich zvýšenému poškození. Proto by pravidelnou součástí při péči o zuby měla být mezizubní hygiena a čištění dásní. 

Ústní sprchy

Ústní sprchy umožňují vyplachování zbytků potravy i z těžko přístupných prostorů. Fungují díky malé trysce, ze které stříká tenký proud vody o vámi nastavitelné intenzitě. Šikovné jsou zejména v péči o můstky nebo ústní náhrady. Do nádobky lze přidávat i různé ústní vody s dezinfekčním a osvěžujícím účinkem.

Philips-340375889-HX8331_11-DPP-global-001

Zdravější dásně už za 2 týdny!

Pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit Vám představujeme přístroj, který je nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezizubních prostorů. Philips Sonicare AirFloss Ultra lze používat s ústní či obyčejnou vodou a klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.

Philips-340733394-HX8331_01-RTP-global-001

Výhody AirFloss Ultra:

 • Klinické studie prokázaly stejnou efektivitu pro zdraví dásní jako zubní nit.

  Klinické studie prokázaly stejnou efektivitu pro zdraví dásní jako zubní nit**

  Philips Sonicare AirFloss Ultra podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Stav dásní zlepší za pouhé dva týdny.

 • Odstranění až 99,9 % zubního plaku.

  Odstranění až 99,9 % zubního plaku***

  Odstraní až 99,9 % zubního plaku z ošetřených oblastí.

 • Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu v mezizubních prostorech.

  Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu v mezizubních prostorech

  Jemným odstraňováním plaku, který čištění neodstranilo, pomáhá přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare AirFloss Ultra předcházet tvorbě kazů mezi zuby.

 • Směs vzduchu a mikro-kapiček vody rozruší a odstraní plak z mezizubního prostoru.

  Směs vzduchu a mikro-kapiček vody rozruší a odstraní plak z mezizubního prostoru

  Klinicky prokázané výsledky jsou podloženy naší jedinečnou technologií kombinující směs mikro-kapiček vody a vzduchu k účinnému a zároveň jemnému čištění mezi zuby a podél linie dásní.

 • Vysoce výkonná tryska.

  Vysoce výkonná tryska

  Nová vysoce výkonná tryska AirFloss Ultra zesiluje efekt naší technologie na bázi vzduchu a mikro-kapiček vody, která je díky tomu účinnější než kdykoliv předtím.

 • Vyberte jeden, dvojí nebo trojí pro-střik.

  Vyberte jeden, dvojí nebo trojí prostřik

  Směs vzduchu a mikro-kapiček vody můžete upravit podle svých potřeb na jednoduchou, dvojitou nebo trojitou dávku, která se spustí aktivačním tlačítkem.

 • 60 vteřin stačí: namířit, stisknout, hotovo!

  60 vteřin stačí: namířit, stisknout, hotovo!

  Se zařízením AirFloss Ultra vám čistění všech zubů zabere méně než 60 vteřin denně. Stačí si zvolit frekvenci dávky (jednoduchou, dvojitou nebo trojitou) a čistit přidržením aktivačního tlačítka pomocí nepřetržitých automatických dávek nebo stisknutím a uvolněním v manuálním režimu.

 • Dokonalé sebevědomí s pocitem svěžesti a čistoty po celý den.

  Dokonalé sebevědomí s pocitem svěžesti a čistoty po celý den

  Naplňte nádržku čistou nebo antimikrobiální ústní vodou, namiřte trysku do mezizubního prostoru a stiskněte. Ústní voda vám dodá pocit dokonalé svěžesti a navíc vás zbaví bakterií.

 • Jednoduchý způsob, jak zavést zdravý návyk.

  Jednoduchý způsob, jak zavést zdravý návyk

  Čištění mezizubních prostor je velmi důležité pro celkové zdraví ústní dutiny. AirFloss představuje snadný způsob čištění mezi zuby a pomáhá vybudovat zdravé návyky.