Konopí pro vaši přirozenou krásu!

konopí

Kosmetickému průmyslu v posledních letech jasně vládne čistě přírodní kosmetika, která by měla obsahovat pouze suroviny z rostlin a minerálů. Jak ovšem poznáte, že se jedná opravdu o kvalitní produkty, které jsou šetrné nejen k vaší pokožce, ale také k životnímu prostředí?

Kvalitu BIO vám zaručuje certifikace. Jedná se označení, které naleznete na nálepce produktu. Pro Českou republiku existují dvě značky: CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika a CPK BIO. Jedná se o čtvercové políčko u výrobku. Tyto certifikáty jsou udělovány speciálními organizacemi. U nás může tento certifikát udělit například organizace KEZ, o. p. s. Certifikační známky garantují ekologicky šetrnou výrobu, obaly i přírodní původ surovin používaných pro výrobu a jsou šetrné k životnímu prostředí v celém výrobním řetězci – od výroby, přes distribuci k zákazníkovi, aplikaci v salónech až po finální otázku, co udělat s prázdným obalem.

Kosmetika z konopí – zázrak z přírody!

Cannaderm logo Pantone 357 C Léčivé konopí

Nejznámější tváří konopné kosmetiky je značka Cannaderm®. Jedná se o léty ověřenou přírodní kosmetiku, která je na trhu již od roku 2002, kdy jako první v České republice vyvinula a na trh uvedla vlastní receptury kosmetických přípravků využívající blahodárné účinky konopného oleje. Jeho blahodárný efekt spočívá především v hojném zastoupení vzácných nenasycených mastných kyselin, kyseliny linoleové a stearidonové a také v jeho hydratačních schopnostech. Dále obsahuje chlorofyl, fytosteroly, minerály a vitamíny. Díky všem těmto látkám navrací konopná kosmetika pokožce přirozený a mladistvý vzhled, vyživuje ji a podporuje její regeneraci.

Hýčkejte svou pokožku v zimě

Natura 24 krém ochranný
Mráz a nevlídné počasí se každodenně střídá se suchým a přetopeným vzduchem uvnitř v místnosti, a právě to je pro pokožku velká zatěžkávací zkouška. Proto je v zimním období potřeba věnovat jí zvýšenou péči. Účinným pomocníkem vám může být Natura 24 – ochranný krém, který je určen jako ochrana pro okolí úst a pokožku obličeje. Tento krém je tvořen unikátní kombinací konopného oleje, bambuckého másla a rozmarýnu. Díky jedinečnému, bezvodému složení chrání před nepřízní počasí, chladem, větrem a působením vlhkosti.

Zahřejte se nejen na duši, ale i na těle

Thermolka 200
Jestliže vás trápí studené končetiny, zvolte přípravek, který dokáže pokožku příjemně prohřát. Vyzkoušejte Thermolku hřejivé mazání.  Její hřejivý efekt ocení nejen lidé náchylní ke studeným končetinám nebo sportovci k prohřátí svalů a kloubů, ale také osoby trpící potížemi se zády a klouby. Patentově chráněná kombinace konopného oleje a sibiřské jedle, kaštanu, vanilky a kapsaicinu, pozvolně spouští příjemný prohřívací efekt, který vydrží až 10 hodin!

Trápí vás suchá pokožka?

Cannaderm Konopka
Stále suchá a popraskaná kůže na rukou či nohou je velmi nepříjemným doprovodným signálem probíhající zimy a nízkých teplot. Zbavte se jí díky osvědčené Konopce s vysokým podílem konopného oleje (50 %) a bambuckého másla, šalvějí a yzopem. Díky tomu spolehlivě zvláčňuje, zjemňuje a zklidňuje suchou a citlivou pokožku.  Konopka vytváří na kůži ochranný film, jenž chrání proti vysušování a vzniku prasklin, drsných, zarudlých nebo svědících míst. Certifikované přírodní složení vyhovuje také nárokům péče o pokožku s projevy atopie nebo lupénky.

Braňte se oparům

Cannadent sérum 1,2ml
Už zase opar? Lekat se ale nemusíte! Při prvotním pocítění oparu použijte Cannadent regenerační sérum – vyrobené z kvalitního, za studena lisovaného bio konopného oleje z Kanady. Patentově chráněná receptura zahrnuje kromě jedinečného konopného oleje rovněž účinné extrakty z hřebíčku, arniky, jedle sibiřské a tea tree. Cannadent se také užívá při problémech s afty. Postačí vám několikrát denně jen malá kapka, která rychle a dlouho dezinfikuje. Navíc také zmírňuje citlivost místa a výrazně urychluje regeneraci postižené sliznice.

Záchrana vašich smyslných rtů

Cannaderm RegeMa balzámSuché rty či lišeje rozhodně nepotěší nikoho z nás! Proto je vhodné mít při sobě vhodného konopného pomocníka, který se vejde do každé kabelky! RegeMa balzám má unikátní složení, které tvoří 50 % konopného oleje, olej z jedle sibiřské, bambucké máslo, včelí vosk a šalvěj. Díky tomu urychluje hojení a regeneraci každé pokožky. Navíc také dokonale vyživuje a hydratuje rty.

Vyzkoušejte sílu KONOPÍ, které respektuje nároky vaší pokožky!

Cannaderm® – zdravotní přípravky jsou k dostání v lékárnách, prodejnách zdravé výživy a bylinářstvích.

Můžete si je zakoupit hned v online lékárně pilulka.cz