Krásná v souladu s přírodou

příroda kosmetika

Péče o tělo je nedílnou součástí našeho života. První, čeho si na druhém člověku všímáme jsou vlasy, pokožka, úsměv. Když jsme spokojeni sami se sebou, na tváři máme úsměv. Ale k tomu je potřeba správná péče o naši pokožku a vlasy. Ta nejlepší je inspirována přírodou.

Předním světovým výrobcem celostní přírodní kosmetiky a léčiv je Weleda. Vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin. Produkty Weleda mají lidem pomáhat udržovat, zlepšovat a obnovovat jejich zdraví, mají lidem pomáhat v jejich osobním rozvoji a úsilí o dosažení fyzické pohody a vyváženého životního stylu.

Hodnoty společnosti

Většině z nás jsou velmi blízké a sympatické.

V souladu s člověkem

Člověk na prvním místě. Ať už jde o zákazníka, obchodního partnera či dodavatele. Všechny aktivity vycházejí vstříc požadavkům našich zákazníků, spolupracovníků a partnerů, a odráží se v nich láska a respekt k přírodě.

V souladu s přírodou

Přírodní zdroje jsou omezené a musí být zachovány. To je důležité si uvědomit a s ohledem na to s nimi zacházet. Péče, láska a respekt k přírodě zavazují Weledu, aby brala tuto zodpovědnost vážně.

Všestranná kvalita

Přírodní suroviny, citlivé výrobní postupy – to je prostě základ a záruka vysoké kvality produktů Weleda. Výsledné produkty mají hluboký a komplexní účinek. Jejich používání přináší pocit harmonie.

Etické hospodaření, které přidává hodnotu

Přípravky jsou zaměřeny na podporu člověka v jeho osobním rozvoji, na udržování, podporu a obnovení jeho zdraví a na jeho úsilí o dosažení fyzické pohody a vyváženého životního stylu. A s tím souvisí i cena produktů, kterou se Weleda snaží nastavit tak, aby byla přívětivá i pro zákazníky.

 

Vánoce, Vánoce přicházejí

Jelikož se blíží čas Vánoc a my přemýšlíme, co nadělit našim nejbližším, Weleda si připravila krásně voňavé sety přírodní kosmetiky. Ty rozhodně potěší.

Citrus, rakytník, granátové jablko, levandule, růže, mandle. Ať už vyberete kterýkoli, chybu neuděláte. Krásná vůně, přírodní suroviny, báječná péče o tělo. Nejen pro ženy, ale i pro muže.

Každý set obsahuje sprchový krém, který provoní Vaši pokožku, uvolní nebo povzbudí Vaše smysly. Jako druhý produkt najdete v balíčku buď krém na ruce, nebo tělový olej.

Skvělá péče o tělo. Těžko si vybrat jen jeden set. Je libo povzbuzení, regenerace, výživa, hydratace nebo relaxace? Ať už si vyberete kterýkoli set, zárukou je krásná vůně, svěží pokožka a příjemný pocit.