Kultura stolování od malička – to je Twistshake!

bdr

Jednou z mála společných rodinných chvilek je ta, kdy společně jíme. Celá rodina pěkně pohromadě. Když se nad tím zamyslíme, tak už od malička se snažíme, aby děti jedli ve společnosti. Ať už je miminko kojené nebo ne, vždy jí ve společnosti někoho jiného.

A to je nesmírně důležité. Už od malička bychom děti měli vést k jistým pravidlům stolování. V dnešní uspěchané době to pak opravdu mohou být jediné chvilky během pracovního a školního týdne, kdy se sejdou všichni pohromadě.

Tyto chvíle bychom si měli opravdu užívat. A to bez jakýchkoli rušivých elementů jako je třeba rádio nebo TV. Rezervujme si tyto chvilky jen pro nás. Naučme děti, jak se mají chovat u stolu a jak správně jíst, používat příbory atd.

Abychom tyto chvilky zpříjemnili i těm nejmenším, je důležitá také správná volba „nádobí“. Pro nejmenší se snažíme vybrat tu nejlepší lahvičku, těm větším talířek, mističku, příbor, kelímek,…

Novinkou v našem sortimentu je značka Twistshake. Dětem se bude líbit pro své krásné barvičky; rodiče zase ocení její praktičnost a ucelenou řadu produktů.

Za vznikem této značky stojí – světe div se – dva muži, kterým nebyly lhostejné peripetie rodičů při přípravě kojeneckého mléka. Možná se to někdy stalo i Vám, že jste si při přípravě kojenecké výživy rozlili vodu, mléko zhrudkovatělo a ucpalo Vám savičku. S produkty značky Twistshake se toho bát nemusíte.

Navíc lahvičky disponují tzv. Twistflow systémem, který zajistí hladký a rovnoměrný průtok mléka, čímž snižuje výskyt dětských kolik. Lahvičky můžete vybírat v různých velikostech a k dispozici jsou i hrnečky.

bty

bty

Ale není to jen o lahvičkách – značka Twistshake si pro své malé zákazníky připravila také mističky, talířky, dudlíky, kousátka, příbory, podložku na stůl a mnoho dalšího.

Produkty značky Twisthake mě mile překvapily. Všechno k sobě pasuje a je skvěle propracované. Co se mi nejvíce líbí je podložka pod mističky a talířky. Když ji položím na pultík jídelní židličky, je to jako bych ji doslova přilepila. Ani se nehne. A misku nebo talíř na ni nasadím a ani ta se nehne.

Vše je důkladně promyšlené a propracované; v mnoha krásných barvičkách. Vybere si opravdu každý.

Stolování s Twisthake je jedna velká radost. Dcerka se naučila používat příbor bez toho, aby spousta jídla končila na zemi. Příbory mají jakousi drážku, která drží příbor v talířku a nestane se, že by dcerka jídlo vysypala. a já oceňuji lžičku pro příkrmy při cestování. Krásně pasuje do každé skleničky s příkrmem a já se skleničkou nemusím vyvádět psí kusy, abych i ten poslední zbyteček příkrmu dostala ven.

Pokud máte malého jedlíka a chcete jej naučit správnému stolování, zpříjemnit mu společné chvilky u stolu třeba nad jídlem, které mu tak úplně nechutná, vyzkoušejte Twistshake! 

tinagrotander1_preview